sadsad x
asdasd

Hyper Immun

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
Aramanız için sonuç bulunamadı

Aradığınız ürünü bulamadık

Günlük yaşantı içerisinde yapılan aktiviteler vücut enerjisinin düşmesine neden olur. Yoğun stres, uykusuzluk, koşuşturma gibi durumlar beden yorgunluğunu da beraberinde getirir. Bu nedenle destekleyici gıda takviyeleri kullanmak oldukça faydalıdır. Dinç ve aktif kalabilmek adına kullanılan Immun gıda takviyesi şuruplar içeriğinde bulunan vitaminler, magnezyum, çinko, selenyum gibi elementlerle birlikte çocukların özellikle bağışıklık sistemini korumaya, enfeksiyon oluşumlarına engel olmaya ve vücut direncinin artmasına yardımcı olur.

Hyper Immun Takviye Ürünleri Ne İşe Yarar?

Vücut yorgunluğunu atmak, daha fazla enerjiye sahip olmak ve en önemlisi enfeksiyon gibi bağışıklık sistemini düşüren etkenlerden korumaya yardımcı olmak için üretilen gıda takviyesi şurup, çocukların sağlıklı ve aktif olmasına destek olur. Formülünde bulunan Çinko ve A vitamini hariç diğer tüm elementler önemli bir antioksidandır. Çinko lenfosit gelişimi bakımında oldukça önem teşkil etmektedir. B vitamini çocuklarda sinir ve beyin sistemi gelişimini desteklemeye yardımcı olur. Aynı zamanda şurup içerisinde yer alan diğer bileşenler ve elementler iştah arttırıcı özelliği bulunmaktadır. Çocukların kemik gelişimi ve boy uzamasını da sağlayıcı bir etki sunmaktadır. Hyper Immun takviye ürünleri tamamen doğal bir üründür ve çocukların güvenle kullanabilmesi için birden çok uzman ve pediatrik tarafından incelenmiş daha sonra araştırma yapılarak gereken testlerden geçmiştir. Yapılan araştırmalar ve testler sonucunda başarılı sonuçlar almıştır. Kullananlar tarafından oldukça büyük oranda beğenilen şurup ve benzeri birbirinden farklı etkilere sahip ürünler alerjik reaksiyon ortaya çıkmasına izin vermez.

Hyper Immun Ürünlerinin Özellikleri

Immun 44 Şurup: Tamamen doğal olan bu ürün gıda takviyesi şeklinde kullanılmaktadır. Kesinlikle bir ilaç değildir.  Doktor tavsiyesi olmadan kullanılmaması tavsiye edilmektedir. Formülünde bulunan bileşenler vücut direncinin artmasına, iştah açmaya ve kemik gelişimini desteklemeye yardım eder. Anti alerjik bir özelliktedir. Çocuklar üzerinde belirgin yan etkisi bulunmamakla birlikte düzenli ve tertipli kullanılmasında fayda vardır. Immun 44 Şurup günde yarım ölçek civarında kullanılması tavsiye edilir. Bir ölçek alınmasında da sakınca yoktur. Doktor gözetimi altında dozaj ayarlanması yapılması hem sağlık hem de çocuk açısından daha güvenilir bir yöntemdir. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklanması gereklidir. Günlük dozaj artımı yapılmamalıdır. Kahvaltıdan önce veya sonra alınabilir. Ürün kullanım kılavuzu ambalajı içerisinde yer almaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.