sadsad x
asdasd

Hidrofugal

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
1 ürün

  Hidrofugal Ürünleri Dermokozmetika’da!

  Uzun süre kalıcı deodorant üretmeyi hedefleyen Hidrofugal, terleme ve ter kokusuna karşı güçlü koruma sağlar. Roll-on tasarımı sayesinde pratik bir şekilde uygulamanıza yardımcı olur. Ürünlerin etkisini geliştirmek ve kalıcılığını arttırmak, güncel tutmak için üretmeye devam etmek olan Hidrofugal markası, deneyenlerin beğenisini kazanmayı başarmış deodorant markasıdır.

  Özellikle yoğun şehir hayatında sıkça ihtiyaç duyulan deodorantları siz de klasik, çift etkili ve maksimum seçeneklerine sahip olan Hidrofugal deodorant çeşitlerini tercihinize göre seçebilirsiniz. Hidrofugal deodorant çeşitleri;

  • Terleme ve ter kokusuna karşı etkilidir.
  • Cilt ile uyumlu dermatolojik olarak kanıtlanmıştır.
  • Etil alkol, renklendirici veya koruyucu içermez.
  • Kokusu oldukça hafiftir.
  • Gün boyu kalıcılığını korur.

  Hem kadınlar hem de erkeklerin de kullanabileceği Hidrofugal deodorant uzun süre kötü koku oluşumu önlemeye yardımcı olur. Terlemeyi kontrol altına alarak vücudun temiz ve ferah olmasını sağlar.  Vücudun doğal yapısı ile uyumludur, bu sebeple gözenekleri tıkamaz.

  Siz de Hidrofugal roll-on deodorant ürünlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.