sadsad x
asdasd

Hassas ve Alerjik Ciltler İçin Termal Bakım

01 Şubat 2017
Hassas ve Alerjik Ciltler İçin Termal Bakım

Hassas ve Alerjik Ciltler İçin Termal Bakım

Ülkemizde çoğu kişide rastlanan hassas cilt, kan damarlarının cilt yüzeyine genetik açıdan daha yakın olmasına verilen addır. Sıcak hava, yüzdeki kan damarlarının genişlemesine ve gözeneklerin açılmasına neden olur. Narin ciltlerde bu kanlanma olarak gözlenmektedir. Bu durum ciltte kızarıklığın oluşmasına sebebiyet verir.

Kızarık ciltler dış etmenlere ve çevresel faktörlere karşı daha fazla korunmasız olur. Böylelikle bakımı için büyük bir özen gösterilmelidir. Tahriş olmaya yatkın olan yüz, kolay bir şekilde kötü görünebilir. Soğukta veya sıcakta kalmak, stres gibi birçok etmen de bu durumu tetikleyebilir. Bu zararlardan etkilenmemek adına geliştirilmiş bakım ürünleriyle cilt konforu en üst düzeyde tutulabilir.

La Roche Posay Rosaliac Serisi hassas ve alerjiye eğilimli ciltler için geliştirilmişi formüllere sahiptir. İçeriğinde bulunan Ambophenol ve Nörosensin gibi bileşenler yüz bakımını eksiksiz bir şekilde tamamlarken aynı zamanda yüzde meydana gelen tahriş ve kızarıklığın yatışmasını sağlar.

Özellikle son zamanlarda geliştirdiği renk tonu eşitlemeye yardımcı olan Rosaliac CC krem ve La Roche Posay Rosaliac BB krem ile kullanıcıların ilgisini daha çok çekmektedir. İnce bir yapıya sahip olan kremler cildin nefes almasına yardım ederken bir yandan da nemlenmesine ve homojen görünümün yok olmasını sağlar.

Dermokozmetika olarak sizlere cilt kızarıklığını yok etmek adına geliştirilmiş Rosaliac ürünlerini listeledik cilt üzerinde meydana gelen erken yaşlanma belirtilerinin de giderilmesine yardımcı olan bu bakım serisi tüm cilt sorunlarınızdan kurtulmanıza yardımcı olacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.