Yandex Metrica

Güneş Yağı

Sıcak havalarda kullanılan güneş kremleri, sütleri ve losyonlarının yanında bir de güneş yağları yerini almaktadır. Güneş ışınlarına karşı geliştirilen güneş koruyucu ürünler cilt tiplerine göre farklı formüller ile ihtiyaç duyanların cildinde kullanıma uygundur.

6 ürün

  Güneş Yağı Vücuda Etkisi

  Son zamanlar yeni çıkan güneş ürünleri arasında yerini alan güneş yağları güneş ışınlarının zararlı ultraviyole filtrelerine karşı bakım sağlamaktadır. Kullanımı açısından rahat olan bu ürün cilt tarafından anında ve hızlı bir şekilde cilt katmanlarına yayılmaktadır. Cilt yüzeyinde güneş kaynaklı hasarların giderilmesinde kullanılan güneş yağı ürünleri bebek, çocuk ve yetişkinlerin güvenle kullanılması adına pratik ambalajlarda üretilmiştir. Özel olarak hazırlanan güneş yağı kremleri kırışıklık, soyulma ve erken yaşlanma belirtilerinin ortadan kaybolmasına yardım eder. Cilt sağlığı açısından güvenli ve etkili olan ürünler vücuda büyük bir fayda sağlamaktadır. D vitamini yeteri kadar alması için hafif bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda cilt bakımına ve vücut bakımına karşı yardımcı bir rol almaktadır. Cildi nemlendirir, yağ asidi ile koruma sağlar ve son olarak vitamin ve provitamin eksiklerini karşılar. Beslenme ve onarım için kullanılan en etkili güneş yağı ürünleri antioksidan özelliği ile kullananların çok sayıda tercih etmesini sağlamaktadır.  Dermatolojik testlerden ve araştırmalardan geçen ürünler etkinliğini aktif olarak geliştirilmiş formülü sayesinde kanıtlamıştır. Yapılan testler sonrasında her bireyin cildine ve cilt sorunlarına çözüm bulmaya çalışarak azami şekilde giderilmesini sağlamaktadır.

  Güneş Yağı Ürünleri

  Yağ Spray, egzotik çiçeklerin ve bitkilerin karışımı sonucunda oluşturulan güneş ürünü yaz aylarında deriye direkt nüfuz eden ultraviyole ışınlarına karşı hassas koruma sağlar. Güneş ışınlarına yüksek seviyede temas eden ciltlerin bozulan formlarına gerekli bakımı yapmaktadır.  Hawaiian Tropic markası adı altında üretilen güneş koruyucu ürünler göz çevresinde kullanılması uygun değildir. Alerjik durumların oluşmaması için özel olarak hazırlanmış formülü Hindistan cevizi, meyve ve diğer egzotik bitkilerin bir araya gelmesi ile kendine has bir kokuya sahiptir. Bu nedenle kullananların büyük bir ilgisini çekmektedir. Yirmi faktör koruma ile cilt yüzeyinde azami düzeyde koruma sağlar. Bronzlaşmak isteyen kişilerin ilk günlerde yüksek koruyucu faktöre sahip ürünlerin sürülmesi tavsiye edilmektedir.

  Nivea Güneş Yağı Spray, renklendirici içeren güneş ürünleri arasında yer almaktadır. Altın rengi renk pigmentlerine sahiptir. Yoğun ve kalıcı bir bakım sağlar. Nemlendirici özelliği ile ciltte oluşan yanıkların ve kızarıkların yumuşamasına yardımcı olmaktadır. Sağlıklı ve pürüzsüz bir görüm isteyen kişilerin kullandıkları güneş ürünleri cilt yüzeyine büyük bir fayda sağlamaktadır.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.