sadsad x
asdasd

Güçlü Saçlar için Node Serisi

07 Mart 2017
Güçlü Saçlar için Node Serisi

Güçlü Saçlar için Node Serisi

Fransa'da kurulan dermokozmetik marka Bioderma, patentli formülleri ve sağlık bakanlığından onaylı ürünlerini altmışa yakın satış noktasıyla kullanıcıların huzuruna sunmaktadır. Uzmanlar tarafından incelenmiş ve araştırılmış marka serisi Node, saç bakımında benzersiz sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.

 

Kadın ve erkeklerin cilt bakımnın yanı sıra saç bakımında da etkin rol oynayan bioderma. Eski zamanlardan beri saç telleri güçlü bir duruş sergileme konusunda yardımcı olmaktadır. Bu nedenle dolgun ve gür saç tellerine sahip olmak oldukça büyük önem teşkil eder. Zayıflamış, sönmüş ve cansızlaşmış saç olumsuz sonuçları beraberinde getirir. Saç dökülmesi, kepek, tahriş ve kaşıntı gibi deride meydana gelen alerjik reaksiyonların oluşmasına neden olur. Bu durumda düzenli bir biçimde saç bakımını gerçekleştirmek ve besleyici ürünler kullanmak gerekmektedir.

 

Bioderma Node serisi, birbirinden farklı saç sorunları için etki alanına göre birbirinden güçlü bakım ürünleri üretmektedir. İçeriğinde doğal bitki özleri ve doğal bileşenlerden oluşan marka kategorisi saç tellerine anında nüfuz eder ve baştan uca istenilen ipeksi yumuşaklığa kavuşturur. Kalıcı sonuçlar oluşturmada da kadınların en büyük yardımcısı olan Bioderma, saçı dış etmeler hava, kir, toz , güneşin zararlı ışınlarından korumaya yardımcı olur.

 

Saç dökülmesinde de etkili olan bakım ürünleri, zayıflamış veya ölmüş hücrelerin yeniden canlanmasında katkı sağlar. Günlük kullanıma uygun formüllere sahiptir. Deterjan gibi kimyasal bileşenleri bünyesinde barındırmaz. Uzun süre dermatolojik araştırmalardan geçerek incelenmiştir. Yapılan testler sonucunda da kullananların yüzde sekseninde olumlu sonuçlar ortaya çıkarmıştır.

 

Dermokozmetika olarak bu hafta sizlere saç bakım serisi içerisinde yerini alan ürünleri listeledik. Dolgun, gür ve uzun saç tellerine sahip olmak istiyorsanız tek yapmanız gereken doğru markaların saç tipinize uygun ürünleri kullanmak olacaktır.

 

-    Bioderma Node A Mask

-    Node Fluid Shampoo

-    Bioderma Node S Mask

-    Node P Soothing Shampoo

Facebook yorumları

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.