sadsad x
asdasd

Göz Temizliğinde Vichy Markası

14 Şubat 2017
Göz Temizliğinde Vichy Markası

Göz Temizliğinde Vichy Markası

Göz çevresi yüz bölgesindeki en hassas alandır. Bu alan için özel bakım ürünleri kullanmak gerekmektedir. Aksi halde en ufak hassasiyet durumunda alerjik reaksiyonlar ortaya çıkar. Bunun yanı sıra aşırı hassas olan bu bölge erken yaşlanma belirtilerinin ilk oluşmaya başladığı yerdir. Bu nedenle her zaman daha fazla özen gösterilmesi gerekir. Göz ve göz çevresini temizlemek için kullanılan ürünler hassasiyete duyarlı olarak geliştirilmiştir.

Vichy markası göz çevresi için geliştirdiği ürünler sayesinde de erken yaşlanma belirtilerinin oluşmasına engel olmaktadır. İçeriğinde bulunan doğal bitki özleri ve Retinol gibi kırışık önleyici bileşenler temizlik konusunda da kendini göstermeyi başararak mükemmel sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Kadınların her daim kullandıkları kozmetik ürünlerin cilt bariyerlerinde bıraktığı kir ve kalıntıların derinlemesine temizlenmesini sağlayan bakım ürünleri gözeneklerin açılmasına ve cildin sıkılaşmasına yardımcı olur. Kısa sürede gösterdiği etki dermatologlar ve uzmanlar tarafından incelendikten sonra gerekli araştırma ve testlere tabi tutulmuştur. Vichy göz çevresi temizleyici ürünler kullanıcılar tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir. Hassas, normal, karma tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun olarak üretilmiş temizleyici ürünler, ipeksi bir dokunuşa ve kusursuz bir görünüme kavuşturur. Makyaj bazı olarak kullanılarak cilt toleransını en üst seviyede tutar.

Göz ve çevresinde oluşan hassasiyetin giderilmesi, kir ve kozmetik kalıntılarının temizlenmesi adına geliştirilmiş Vichy ürünlerini dermokozmetika olarak sizlere sıraladık. Sizde kendi cildinize uyum sağlayan bakım ürünlerini avantajlı fiyatlara sahip olabilirsiniz.

  • Purete Thermale Solution Micellaire (Hassas Ciltler)
  • Purete Thermale (Tonik, Süt ve Makyaj Temizleyici)
  • Vichy Thermale Demaquillant Waterproof Yeux (Çift Fazlı Makyaj Temizleyici)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.