x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim

Gözün doğal görünümünden uzaklaşması ve kötü bir görünüm kazanmasını sağlayan dış etmenlerden kaynaklı sorunlar göz çevresini olumsuz bir şekilde etkilemektedir. Göz çevresi hassas bir yapıya sahiptir. En ufak hasar ve darbelerin oluşmasıyla meydana gelen gözaltı morlukları, esneklik kaybı, torbalanma ve kırışıklıklar oluşmaktadır. Kişinin psikolojik olarak olumsuz etkilenmesine neden olan bu etkenler ilerleyen zamanlarda daha kötü sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Gözaltı çukurlarında meydana gelen bu durumları ortadan kaldırmak için etkili bir şekilde bakım yapmak gerekmektedir.

Göz Çevresi Nemlendirici Vücuda Etkisi

Nemlendirici kremlerin yanı sıra Göz çevresi nemlendirici kremler ve serumlar etkisini mümkün oldukça kısa sürede göstermeye yardımcı olmaktadır. Gözaltlarında yağ salgılanmaması nem seviyesinin tam olarak dengelenmemesine neden olur. Bu durumda yapılması gereken doğru bir şekilde doğru uygulama ile gözaltı çevresine bakım yapmaktır. Göz çevresi nemlendirici ürünler ile göz etrafını koruma altına almak gerekmektedir. Cilt bakımı yaparken nemlendirici ürünler cildin nem dengesini yükseltmeye yardımcı olurken nemlendirici kremlerde gözün etrafında ayrı olarak işlev göstermektedir. Nem seviyesini göz çukurlarını etkilemeden şişlik oluşmadan yapılandırmaya yardımcı olur. İçeriğinde tamamen doğal bitki özleri ile zenginleştirilen nemlendiriciler orta yaş ve olgun ciltlerin yaşlanma belirtilerini de ortadan kaldırmaktadır. Dermatolojik testlerden geçen ürünler aynı zamanda güvenirliliği de kanıtlanarak kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır. Göz çevresi nemlendirici ürünler kullananların memnuniyetini oldukça kısa bir sürede kazanmayı başarmıştır.

Göz Çevresi Nemlendirici Ürünleri

Dr. Murad Göz Çevresi Kremi, nemlendirici etkisi ile göz çevresine anti aging bakım sağlayan bakım kremidir. Göz çevresinde yer alan deriyi derinlemesine nemlendirir. Yumuşak bir dokunuş sağlar. göz etrafı kadifemsi bir yumuşaklık kazanırken aynı zamanda mor ve düzensiz görünümü ortadan kaldırır. Pürüzsüz bir görünüm için uzun vadede kısa sürede etkili çalışmalar gösteren Dr. Murad Hydro-Dynamic Ultimate Moisture For Eyes yağsız formülü sayesinde kullananların beğenisini kazanmıştır. Yorgun, solgun ve mor halkalara sahip göz çevresinin yenilenmesini sağlar ve canlı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olmaktadır. Anti aging göz kremi bakımı ile olgun ciltlerinde nem ihtiyacını karşılar. Dr. Murad Hydro-Dynamic Ultimate Moisture For Eyes kırışık önleyici formüle sahiptir. Her yaş ve her cinsiyet için kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Hassas ciltlerde de etkisini göstermektedir. Gece ve gündüz yüz bölgesine sürülerek yüz bakımına yardımcı olmaktadır. Cilt temizleme işlemlerinden sonra kullanılması göz çevresinin aktif bir şekilde nemlenmesine yardımcı olmaktadır.

Göz Çevresi Nemlendirici

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.