Yandex Metrica

Gebelik Testi

2 ürün

  Gebelik Testi

  Bayanların ve anne olmak isteyen kadınların şüphelerini gidermek amacıyla gebelik testi yapmaktadır. İdrar ile yapılan bu test kadınlarda bulunan HCG hormonunun olup olmadığı test edilerek ortaya çıkmaktadır.

  Gebelik Testi Nasıl Yapılmalıdır?

  Hamile olup olmadığını anlamak isteyen kadınlar genellikle doktora gitmeden önce şüphelerini gidermek amacıyla evde gebelik testi yaparak emin olmak isterler. Gebelik testi hangi marka olduğunun önemi yoktur. Her marka aynı şekilde işlev sağlamaktadır. Hamilelik testi uygulamada dikkat edilmesi gereken noktalardan biri öncelikle kullanılan ürünün son kullanma tarihine bakmaktır. Henüz hamilelik belirtisi göstermeyen vücutta erkenden teşhis edilmesi için bu tür ürünler bulunmaktadır. Hamilelik belirtileri başlamadan daha önce hormonlar değişmeye başlar. Bu nedenle içerisinde iki adet çubuk bulunan gebelik testi ürünü birer hafta arayla kesinliği belli olmaktadır. Gebelik testi ürünlerini alınması halinde bekletilmeden kullanılması gerekmektedir. Bekleyen ve uzun süre duran testler yanlış sonuç verme olasılığı bulunmaktadır. Üzerinde bulunan ekranda tek çizgi veya çift çizgi ile olumlu olumsuz sonuç veren ürünler kadınların HCG hormonunun yükselmiş olması nedeniyle yanlış sonuçlar verebilmektedir. Bu nedenle doktora giderek kan tahlili yaparak daha kesin sonuçlara varabilmektedir. Regl döneminin gecikmesi ile uygulanan bu testler kesin olarak cevap alabilmek adına bu sürenin biraz daha uzatılması gerekir. Regl süresi en az bir hafta geçen kişiler bu testi rahatlıkla uygulayabilmektedirler.

  Gebelik Testi Ürünleri

  Predictor Early Gebelik Testi, normal şartlar altında bir kadında bulunan HCG hormonu 5ml’in altındadır. Yoğun hassasiyet gösteren Predictor ürünü adet gecikmesinden 6 gün öncesine kadar kullanım sağlamaktadır. Günün her saatinde uygulanabilen bu ürün sabahın ilk saatlerinde daha fazla doğru sonuçlar vermektedir. Regl dönemi geçmesine rağmen vücutta yeterli düzeyde hormon salgılanması gerçekleşmediyse olumsuz sonuçlar ortaya çıkabilmektedir. Gebelik konusunda emin olmak adına adet süresine daha az bir zaman kala yeniden uygulanması gerekmektedir. Düzensiz bir adet döngüsüne sahip kadınlar en uzun adet dönemini esas almalıdır. Gebelik testi ürünleri kullanıldığı üzere 15 dakika içerisinde en geç doğru sonucu göstermektedir. 15 dakikadan daha sonra çıkan sonuçlarda gerçeklik payı aranmamaktadır. Predictor Early Gebelik Testi kolay ve pratik bir şekilde uygulanmaktadır. Bu nedenle çift çizgi çıkması durumunda kesinliğinden emin olmak adına doktorla görüşülmelidir. Negatif çıkarsa ve adet gecikmesi devam ederse testi birkaç gün arayla yeniden denemek gerekmektedir. sonuç hala negatif çıkarsa ve adet görülmezse doktora başvurmakta yarar vardır.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.