sadsad x
asdasd

Flormar Pretty

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
127 ürün

Pretty By Flormar ürünleri Dermokozmetika’da!

Renkli ambalaj tasarımları ve makyaj ürünleri ile özellikle gençlerin kalbini kazanan Flormar Pretty geniş ürün yelpazesi ile sevenlerin tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor. Dünyaca ünlü renkli kozmetik markaları arasında yer alan Flormar Pretty serisi ile dikkatleri üzerine çekiyor. O halde başlıca makyaj malzemelerine bir göz atalım.

Flromar Pretty Maskara

Göz makyajının en temel ürünleri arasında yer alan maskara kirpiklere uzun, dolgun ve hacimli bir görünüm kazandırıyor. Flormar Pretty maskara yoğun pigment özelliği sayesinde takma kirpik etkisi sunuyor . Özel tasarlanmış fırça yapısı en kısa kripikleri dahi kolayca kavrayarak pratik bir uygulama sağlıyor. Maskara kullananlara tarafından da sıklıkla tavsiye ediliyor.

Flormar Pretty Ruj

Geçmişten günümüze kadar gelen ve popülerliğini asla kaybetmeyen ruj makyajın en tamamlayıc unsurları arasında yer alır. Gerek göz makyajına, gerek kıyafete gerekse aksesuara göre ruj rengi tercih edilmektedir. Flormar Pretty Ruj geniş renk skalası ile kadınların beğenisini kazanıyor.

Flormar Pretty Allık

Makyajın kurtarıcı ürünleri arasında yer alan Pretty allık yoğun renk pigmenti sayesinde belirgin bir yüz hattına sahip olmanızı sağlıyor.

Sizde Flormar Pretty pudra, fondöten gibi daha fazla makyaj ürününü Dermokozmetika’da bulabilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla hemen sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.