sadsad x
asdasd

Femfresh

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
6 ürün

  İngiltere’nin en çok tercih edilen genital bölge temizleyici, Femfresh markası Ph değerinin korunmasına yardımcı olur. Cilt üzerine nasıl bakım yapılması gerekiyorsa genital bölgeye de bakım yapılması gerekir. Sağlık için her tuvalet sonrasında cinsel organın temizlenmesi oldukça önemlidir. Dermatolojik ve jinekolojik olarak çeşitli testlerden geçerek başarılı sonuçlar almıştır. Temizleyici jel, ıslak mendil gibi birbirinden farklı ürün çeşitleriyle cildin Ph değerine uygun olarak bakımını gerçekleştirir. Kötü koku oluşumuna engel olur. Deodorant ile kokuyu absorbe eder. 

  Femfresh Genital Ürünleri Cilde Etkileri

  Genital bölgenin sağlıklı olabilmesi için düzenli olarak temizlenmesi veya silinmesi gerekmektedir. Her zaman kullanılan klozetlerde bakteri birikimi oluşabilir, bu nedenle oturaklarında temiz olmasına özen gösterilmelidir. Cinsel yolla bulaşan hastalıklar genellikle bu tarz yerlerde sıklıkla görülmektedir. Bu nedenle genital bölge temizliği aksatılmadan ve düzenli şekilde gerçekleştirilmelidir. Femfresh Genital ürünleri nin cilde etkisi ise son derece başarılıdır. Aloe Vera, Papatya gibi doğal çiçek özleri içeren ürünler gün boyu taze kokusu sayesinde koruma gerçekleştirmektedir. Ergenlik dönemi, cinsel ilişki öncesi, hamilelik, regl öncesinde kullanıma uygundur. Sabun içermeyen formüle sahip ürünler derinlemesine temizlik yapar. Genital bölgenin Ph değeri kontrol altında tutulması oldukça önemlidir. Bu sebeple sabunlar, duş jelleri bu bölgede aşırı kuruluk, tahriş ve kaşıntıya neden olabilir. Kuruluk oluşan bölgeler kötü koku üretir ve rahatsız edici boyutlara taşınır.

  Femfresh Genital Ürünleri Özellikleri

  Femfresh Daily Intimate Wash: Temizleyici yıkama jeli, rahatlatıcı etkisiyle ferahlık hissi yaratır ve oluşan kuruluğun giderilmesine yardımcı olur. İçeriğinde bulunan papatya özü sayesinde hoş bir koku yayar. gün boyu temiz kalmasını sağlar. Her tuvalet sonrasında kullanılması uzmanlar ve jinekologlar tarafından tavsiye edilmektedir. Dermatolojik testlerden ve araştırmalardan geçerek başarılı sonuçlar almıştır.

  Femfresh 25 Feminine Wipes: Cinsel organın temizliğinde kullanılan mendiler, idrar ve bakteri oluşumuna izin vermeden temizleme işlemini yapar. Ferahlık hissi uyandırır ve bulaşıcı hastalıkların oluşumuna engel olur. Cinsel bölgenin güvenle korunmasına destek olur. Alerjik reaksiyon oluşturmaz. Dermatolojik testlerden başarı ile geçmiştir. Birden çok uzman ve jinekolog tarafından incelenmiş ve araştırılmıştır. İstenilen bakıma düzenli kullanımla kavuşturduğu kanıtlanmıştır.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.