sadsad x
asdasd

Farmazol

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
3 ürün

  Farmazol ürünleri Dermokozmetika’da!

  Toplu yaşam alanları için geliştirilmiş dezenfektandır. Çok amaçlı kullanım özelliği sayesinde kullananlar tarafından büyük beğeni kazanmıştır. Sprey ve likit olmak üzere iki formda ve farklı kokularda satışa sunulmaktadır.

  Farmazol Hijyenik Sprey 

  Ev, okul, iş yeri, fabrika gibi toplu kullanım ve yaşam alanlarında güçlü bir temizleyicidir. Silinecek eşyalar, çamaşır, banyo, tuvalet gibi alanlarda da kullanılmaktadır. Bakteri ve virüsleri gidererek hijyenik bir ortam sağlar. Köpürme yapmaz ve durulama gerektirmeye özelliği sayesinde pratik uygulama sağlar. Çam ve lavanta olmak üzere iki farklı koku seçeneğine sahiptir.

  Hijyenik Sprey Nasıl Kullanılır?

  Dezenfekte etmek istediğiniz yere püskürtüp silebilirsiniz. Uygulama esnasında cilde temas ettirmeyiniz. Temizlik eldiveni giyilerek kullanılması tavsiye edilir.

  Farmazol Hijyenik Likid

  Ev, okul, iş yeri, fabrika gibi toplu kullanım ve yaşam alanlarında güçlü bir temizleyicidir. Silinecek eşyalar, çamaşır, banyo, tuvalet gibi alanlarda da kullanılmaktadır. Bakteri ve virüsleri gidererek hijyenik bir ortam sağlar. Bakteri ve virüsleri gidererek hijyenik bir ortam sağlar. Lavanta ve çam olmak üzere iki farklı koku seçeneğine sahiptir.

  Hijyenik Likid Nasıl Kullanılır?

  • 1 Litre suya tam hijyen için en fazla %10 oranında (20 kapak dolusu) ekleyip karıştınız.
  • Yüzey temizliği için, 1 litre suya %5 oranında (10 kapak dolusu) ekleyip karıştırınız.
  • Çamaşır makinelerinde ise makinenizin su alma kapasitesine göre %10 oranı gözetilerek kullanılmalıdır. Köpürdüğü için durulama gerektirir.

  Sizde Farmazol dezenfektan ürünlerini Dermokozmetika’da bulabilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla sahip olabilirsiniz.

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.