x

Eubos Sıvı Cilt Temizleyicisi / Yüz Ve Vücut Temizliği Ve Bakımı Parfümsüz 200ml

%15 indirim
49,01 TL 41,65 TL
Ref. D31010
Sıvı Cilt Temizleyicisi / Yüz Ve Vücut Temizliği Ve Bakımı 200ml

Özellikler:
- Tüm vücudun temizliği ve bakımında kullanılır.
- Cildin doğal koruyucu tabakasına hiçbir zarar vermeden,yumuşak derinlemesine temizlik sağlar.
- Sabun ve alkali çözelti içermez ve böylelikle alkali sabunların ciltte meydana getirdiği şişmeye neden olmaz.
- pH'ı nötr'dür.
- İçeriğinde bulunan cildin yeniden yağlanma sürecine katkıda bulunan EUBOSOFT® ile cildi yumuşatır,yeniden yağlandırarak lipit sağlarkuruluğunu giderir,pullanmayı önler.
- Yeniden yağlandırıcı içeriği sayesimde hassas,hasta,sağlıksız,strese maruz kalmış ciltler için de en uygun cilt temizlik ürünü olma niteliğini taşır.
- Cilt üzerinde bakteri ve mantar oluşumunu engeller.
- Gözeneklere iner ve koruyucu temizlik sağlar.
- Yumuşak köpüğü ile sert ve soğuk suda bile deriyi doğal dengelerini koruyarak derinden temizler.
- Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Garanti ve İade Koşulları

Dermokozmetika'dan satın aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde faturanız ile birlikte iade edebilirsiniz.

Faturasız ürünlerde iade yapılamamaktadır. İade edilecek ürünlerin orjinal ambalajlarında, ambalajı açılmamış, fiziksel açıdan hasar görmemiş, kullanılmamış, yeniden satılabilir durumda olması ve ürünün orjinal faturasının da gönderilmesi gerekmektedir. Faturasız ürünler kabul edilmemektedir.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir hasar varsa mutlaka "Hasar Tespit Tutanağı" tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürünü teslim aldıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu lütfen unutmayınız.

İade sebebiyle tarafımıza iletmek istediğiniz ürünleri Aras Kargo vasıtasıyla Dayne Sağlık adına kargo ücreti ödemeden gönderebilirsiniz.

İade Hazırlığı ve İadenin Onaylanması

İade talebinizi iletişim sayfamızdan form, e-posta veya telefon yoluyla bize iletiniz. İadeniz öncelikle tarafımızca incelenir, yukarıda belirtilen şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır.

İade edilecek ürünler ürünün faturası ile birlikte aşağıda belirtilen adrese gönderilir.

İade onaylandığında, ürün ücreti yasal süre olan 3 iş günü içerisinde iade edilir. Bu süre Dermokozmetika'nın iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar.


İade Kargo Gönderi Adresi

Dayne Sağlık Ürünleri Ltd. Şti.
Koşuyolu Mahallesi. İbrahimağa Camii Sokak. No: 11 D: 2 PK34718
Kadıköy/İstanbul

Müşteri Hizmetleri

+90 (850) 840 84 00

Dermokozmetika, kaliteli ürünler ve kaliteli hizmet prensibini benimseyerek müşteri memnuniyetine verdiği önem doğrultusunda hizmet vermektedir. Buna ek olarak "Fiyatın Uygunluğu" kriterini de göz ardı etmeyerek "Daha Ucuzunu Buldum!" özelliği ile, ürünlerimizi başka bir online alışveriş sitesinde daha ucuza bulmanız halinde aynı ürünü daha da ucuza alabilme imkanını sunmaktadır.

Daha Ucuzunu Buldum!
Eubos Sıvı Cilt Temizleyicisi / Yüz Ve Vücut Temizliği Ve Bakımı Parfümsüz 200ml ürünü aşağıdaki kategori ve marka sayfalarında listelenmektedir.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.