sadsad x
asdasd

Eubos

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
13 ürün

  1930 yılında Almanya’da kurulan ve günümüze kadar birbirinden farklı etkilere sahip ürünler geliştiren firma,  Dr. Hobein & Co. Tarafından yaratılmıştır. Özel olarak hazırladıkları formüller sayesinde kendi laboratuvarlarında araştırma ve geliştirmelerini tamamlamaktır. En modern teknoloji kullanarak hazırlanan ürünler dermokozmetik alanında büyük bir başarıya imza atmıştır. Klinik testleri ise en iyi bilim adamları ile birlikte çalışma yürüterek gerçekleştirmektedir.

  Eubos Bakım Ürünleri

  Günlük bakım, tedavi edici özellik ve kusursuz görünen bir cilde sahip olmak üzere geliştirilen dermokozmetik ürünler, cilt temizleme ve her cilt tipine göre hazırlanmış bakım serilerinden oluşmaktadır. Eczane üretimine uygun olarak en son teknoloji ile tasarlanan tesislerde bilgisayar ortamında tüm aşamalardan güvenle geçmektedir. Kontrolleri gerçekleşen ve içeriğiyle aktif bir çözüm sağlayan ürünler ülke çapında yaklaşık olarak 30 ayrı ülkeye ihraç edilerek satış alanlarına sunulmaktadır.

  Eubos bakım ürünlerinin temel ortaya çıkış hikâyesi, katı sabunların cilt üzerinde yeterli etkiyi yaratamamasıdır. Eski zamanlarda vücut temizliğinde kullanılan sabunların cilt toleransını düşürdüğü ve cildin koruyucu tabakasını bozduğu öne sürülmüştür. Doğallığı bozmadan gerçek bir bakım sunan sabunların üretileceği fikri ile yola çıkan Eubos, alkali ve sabun içermeyen katı sabun üreterek cilt sağlığının korunmasına destek olmuştur. Cilt üzerinde pratik bir kullanımı olan ürün zamanla kullanıcıların ilgisini çekmeyi başarmıştır. İlerleyen yıllarda tasarladıkları sıvı sabun, yüz bakım ürünleri, cilt bakım ürünleri ve saç bakım ürün ve serileriyle ürün gamını genişletmiştir.

  Eubos Bakım Ürünleri ve Özellikleri

  Eubos Katı Cilt Temizleyicisi: Yüz dahil olmak üzere tüm vücut temizliğinde kullanıma uygundur. Yağlanmaya eğilimli ciltler üzerinde oldukça etkili bir formüle sahiptir. Sabunun yarattığı alerjik durumun oluşmasına engel olur. Siyah nokta, egzama, mantar gibi birden çok rahatsızlığı tedavi eder. Yeniden bakteri ve mantar oluşumuna izin vermez. Klasik katı sabunlar gibi kullanılır. Fakat içeriğinde sabun ve alkali barındırmaz. Parfüm içermeyen yapısı sayesinde parfüme karşı alerjisi olan ciltler tarafından da güvenle kullanılır.

  Sıvı Cilt Temizleyicisi: Cilt üzerinde meydana gelen yağlanma, siyah nokta ve akne gibi sorunların oluşmasına engel olur. Gözeneklerin en derinine iner ve tıkanmasına engel olur. Tedavi edici özelliği yanı sıra sabun içermeyen formüle sahiptir. Yüz , vücut temizliğinde kullanılır.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.