x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim
Kategoriler
Filtrele

Markalar

İstenmeyen tüylerin yok edilmesinde kullanılan bu cihazlar ağdadan daha etkin bir sonuç sağlamaktadır. Epilasyon cihazı aletleri elektrikli ve şarjlı olarak kullanıma sunulmaktadır. Lazer ışınlarının yardımıyla kıl köklerinde bulunan melanin adlı pigmentler tarafından emilmektedir. Soğutma sistemi sayesinde ısısı düşen cilde zarar vermeden kılları kalıcı olarak yok eder.

Epilasyon Cihazı Vücuda Etkisi

Ülkemizde son yıllarda kullanımı oldukça artan epilasyon cihaz aleti uzman dermatolog gözetimde üretilmektedir. Lazer epilasyon cihazı milisaniyelik atışlar ile kıl köklerinde az miktarda bulunan melanin pigmenti tarafından emilerek işlem sağlamaktadır. Sert, kalın ve gür kıllar üzerinde daha fazla etkinlik sağlamaktadır. Epilasyon cihazı uygulamasında herhangi bir yan etki kalıcı değildir. Kısa sürede geçen etkiler göstermektedir. Bunlar yanma, kızarıklık ve işlem gören bölgede şişlik başlıcalarıdır. Kısa süre içerisinde eski haline çevirir. Günlük yapılan cilt bakımı uygulamalarına nazaran lazer epilasyon yapmak daha fazla yarar sağlamaktadır. Kadınlar tarafından sıklıkla kullanılan bu yöntem kısa sürede istenilen vücut temizliğini sağlamaktadır. Ağrısız ve acısız gerçekleştirilen bu uygulama evde kolaylıkla uygulanabilmektedir. Yüz bölgesinde etkili sonuçlar ortaya çıkartan bu cihaz dudak üstü, yanak ve çene bölgesinde kullanıma uygundur. Dermatolojik testlerden geçerek başarılı bir sonuç alan epilasyon cihazı aletleri güzellik merkezlerinde ve evlerde kullanılan ürünlerdendir. Değişebilen başlığı ile kadınların güzelliğine güzellik katmada oldukça başarılı bir yapıya sahip olmaktadır.

Epilasyon Cihazı Ürünleri

Veet Sensitive Touch Depilasyon Cihazı, cildin hassas bölgeleri özel bir bakım ister. Bu nedenle bu bölgeler için özellikle seçilen ürünler kullanmak gerekmektedir. Narin ve hassas yapıda bulunan bu bölgelerde tüylenmeler de var olmaktadır. Bu tüylenme sorununu gidermek adına birçok yöntem bulunmaktadır. Ağda, jilet ve tüy dökücü kremler tüylerin ertesi gün yeniden çıkmasına neden olan geçici çözümlerdir. Bu sebeple yüz bölgesinde özellikle oluşan tüylenmeler adına Veet Sensitive Touch Depilasyon Cihazı kullanmak oldukça faydalıdır. Dudak, bikini, koltuk altı ve yanak bölgesinde oluşan tüylerin giderilmesine yardımcı olmaktadır. Özel başlıkları sayesinde cilt yüzeyine hasar vermeden pürüzsüz bir görünüme sahip olmayı kolaylaştırmaktadır. Hızlı ve az acılı bir şekilde cilt yüzeyinin temizlenmesini sağlamaktadır. Kaş şekillendirme konusunda da üstün bir başarı yakalayan bu ürün çift taraflı başlık ile kusursuz kaşların oluşmasına destek olur. Temizleme aparatı ile işlem sonunda kir ve kıldan arındırarak daha sonraki işlemler içinde kullanıma hazır hale getirilmektedir. Evde ve çantada taşınabilir ideal bir boya sahiptir. Kusursuz ve pürüzsüz bir cilt temizliği vaat eder.

Epilasyon Cihazı

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.