sadsad x
asdasd

Elly

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
1 ürün

  Elly Ürünleri Dermokozmetika’da!

  Makyaj yapmayı kolaylaştıran ve profesyonel sonuç elde etmenize yardımcı olan araçların başında makyaj fırçası gelmektedir. Makyaj uygulamasında makyaj ürünlerini doğru kullanmak kadar ürünün teknik olarak da yüze doğru uygulanması oldukça önemlidir. Makyaj ürünlerini yüze uygularken genellikle parmaklar sünger ve fırçalardan destek alınmalıdır.

  Her makyaj ürünü yüze farklı fırça ile uygulanmaktadır. Bu fırçaların çoğu birbirinden farklıdır. Bu sebeple kullanılan ürüne göre doğru ürün seçmek gerekir. Fırça tercih ederken de kullanılan fırçaların yumuşak olması gerekir. Bu doğrultuda sizde her makyaj ürünü için özel olarak geliştirilmiş fırça Elly fırça setini tercih edebilirsiniz.

  Makyaj Fırçası Nasıl Temizlenir?

  Sağlıklı ve pürüzsüz bir makyajın en önemli adımı temizliği oldukça önemlidir. Fırçaları uzun ömürlü hale getirmek için belirli aralıklarla fırçaları temizlemek gerekir. Peki fırça temizliği nasıl olmalıdır?

  Fırça temizleyici jel veya su ile fırçanızı temizleyebilirsiniz. Temizleme işlemini tamamladıktan sonra fırçaları aşağı doğru bakacak şekilde oda sıcaklığında kurutun. Böylece daha sağlıklı ve etkili bir sonuç alırsınız. 

  Sizde makyaj uygulamanızı profesyonel hale getirmek istiyorsanız Elly fırça setini Dermokozmetika’dan uygun fiyat, kapıda ödeme ve hızlı kargo seçenekleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.