sadsad x
asdasd

Elidor

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
19 ürün

  Ünilever bünyesinde bulunan Elidor 1973 yılından beri saç bakımında tüm ihtiyaçları karşılamak için ürünler geliştirmektedir. Denemekten, keşfetmekten ve hayal kurmaktan vazgeçmeyen Elidor markası saçlarınıza hayat gelsin mottosuyla tüm saç bakım ürünlerini ihtiyacınıza yönelik olarak geliştirmektedir. Kıvırcık, düz, yıpranmış ya da mat görünen tüm saç tiplerine uyumlu olan saç bakım ürünleri ile etkileyici bir çözüm sunmaktadır.

  Elidor Ürünleri ve Fiyatları

  Farklı koku, renkli ambalaj tasarımları ve enerjik Elidor dünyasında bulunan tüm ürünlerden ihtiyacınıza yönelik tercih yapabilirsiniz. Her saç tipine uyumlu olarak geliştirilmiş olan Elidor saç bakım ürünleri saçlarınızı derinlemesine temizlemek için Elidor şampuan, saçlarınızı kolay tarama ve yumuşaklık kazanması için Elidor saç kremi, yoğun tempoda saçlarına vakit ayıramayanlar için Elidor kuru şampuan, saçlarınızda bukleleri belirginleştirmek için Elidor belirgin bukleler serilerini tercih edebilirsiniz.

  Yıpranmış ve mat saçlar için onarıcı bakım serisini, saçlarınıza canlılık katmak için ise parlaklık veren serilerini kullanabilirsiniz. Tüm ürün çeşitlerini Elidor doğanın enerjisi ile buluşturmuştur. Elidor kullananlar tarafından da sıklık tercih edilen saç bakım markalarından biridir.

  Sizde saçlarınızın ihtiyacı olan tüm saç bakım ürünleri Dermokozmetika’dan uygun fiyat, kapıda ödeme imkanı ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.