sadsad x
asdasd

Easy Q

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
1 ürün

  Easy Q Dermokozmetika’da!

  Easyvit’in bünyesinde bulunan Easy Q çocuklar için geliştirilmiş takviye edici gıda markasıdır. Aktif yaşamı destekleyen kaliteli, bilime dayalı ve yenilikçidir. Vitamin, mineral, balık yağı gibi etken maddelerin vücut tarafından en ideal şekilde kullanımını yeni bir yaklaşımlar sağlar. Bu yaklaşım, yağ asitleri, su ve yağda çözünen vitamin ve mineralleri emülsiyon formatında birleştiren teknolojiye dayanmaktadır.

  Günümüzün değişen yaşam koşulları ile birlikte beslenme alışkanlıkları da değişiklik göstermektedir. Özellikle bireyler, dengeli ve sağlıklı beslenmediği durumlarda bağışıklık sitemini güçlendirmek, enerji hissetmek gibi pek çok amaçla takviye edici gıdalara başvurmaktadır. Bireylerin yanı sıra çocuklarda takviye edici gıdalardan faydalanarak bağışıklık sistemini güçlendirebilir.

  Easy Q, içerisindeki DHA ile çocukların normal gelişimine katkıda bulunur. B6, B12 vitamini ve folik asit içerir. Yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına normal enerji oluşum ve metabolizmasına katkıda bulunmaktadır.

  Siz de tüm Easyvit Multi Omega ürün çeşidini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.