sadsad x
asdasd

Duru

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
42 ürün
    1 2

Evyap firmasına ait olan Duru markasının ilk ürünü 1967 yılında piyasaya sunulmuştur.  Sabun, duş jeli gibi ürünlerinin yanı sıra kolonya ürünleri ile de ön plana çıkmaktadır. Duru limon kolonyası firmanın en çok satılan ürünleri arasında yer almaktadır.

Kolonya bayramlarda misafirlere şeker ve çikolatayla beraber sunulan vazgeçilmez ikramlardandır. Aynı zamanda misafir ve hasta ziyaretlerine götürülen hediyelerinde de başında gelir. Evlerimizden eksik olmayan kolonya, artık günlük hayatta da yanımızdan ayırmadığımız ürünler arasında yer alır. Özellikle el hijyeninde sıkça kullanılan kolonya içeriği yüzde 80-96'sı etil alkol, kalan kısmı ise su ve esanstan oluşmaktadır. Ağzı kapalı ve güneşten korunduğu sürece ortalama 5 yıl bozulmamaktadır.

Gün içerisinde toplu taşıma araçları, çevresel etkenlerden kaynaklı farkında olmadan ellerimize mikrop bulaşır. Bu doğrultuda eller temizlenmediği takdirde de grip gibi hastalıklara sebep olur. Bu anlamda hem pratik hem de etkili bir temizlik ürünü olan kolonyalar devreye girer. Ellerimizi temiz ve ferah hissetmek için kolonyalardan faydalanılabilir. Klasik limon kokusu ile ön plana çıkan Duru kolonya sıklıkla tercih edilen kolonya markalarındandır. Peki genel olarak özellikleri neler? Hemen açıklayalım…

  • Antibakteriyel özelliği sayesinde mikropları öldürür ve grip gibi hastalıkların yayılmasını önler.
  • Limon aroması sayesinde temiz bir koku sağlar.
  • Tazelik ve ferahlık katar.
  • Günde birkaç defa kullanılabilir özelliğe sahiptir.

Sizde Duru limon kolonyası ve diğer tüm kolonya çeşitlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat ve kapıda ödeme imkanı ile hemen sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.