sadsad x
asdasd

Dudaklarınıza İyi Bakın

09 Şubat 2017
Dudaklarınıza İyi Bakın

Dudaklarınıza İyi Bakın

Soğuk hava etkisini gösterdiği aylarda vücudunuzu korumak mümkün olur fakat yüzümüzü korumak düşünüldüğü kadar kolay olmaz. Açıkta kalan yüz ovali rüzgâr gibi çeşitli dış etmenlere maruz kalır. Bunun sonucunda cilt bariyerlerinin dengesi bozulur ve bazı reaksiyonlar baş göstermeye başlar. Cilt kuruluğu, tahriş ve nem kaybı bu reaksiyonlar içerisinde başlıca meydana gelenlerdir. Dudaklarımızda da oluşan bu durum sızlama, soyulma ve yıpranmayla kötü bir görünüme neden olur. İnce zarlı yapısı hassasiyete duyarlıdır.

Hassasiyete duyarlı dudaklar içinse Avene markası en iyi dermokozmetik markalar arasındadır. Fransa’da kurulan ve termal su istasyonuna sahip marka, laboratuvar ortamında hazırlanmış doğal bitki özleri ve bileşenlerle oluşturulmuş ürünlerini kullanıcıların huzuruna sunmaktadır. Yaklaşık 30 senedir hizmet veren bakım markası birbirinden farklı etkilere sahip kremanti aging ve temizleyici gibi ürün yelpazesine de sahiptir.

Dudak bakımına özel olarak hazırladığı formüller dudak derisinin susuz veya nemsiz kalmaması için oldukça idealdir. Dudak ve dudak çevresi denilince akla ilk gelen ruj ve nemlendiriciler bu konudaki en büyük yardımcılardandır. İçeriğinde bulunan nem tanecikleri sürüldüğü andan itibaren kanalların canlanmasına ve rujun daha parlak ve göz alıcı durmasına yardımcı olur. Yüze bakıldığında en dikkat çekici yer olması göz önünde bulundurulduğunda pürüzsüz duran dudaklar güzelliğinizi yansıtmanızda size destek olacaktır.

Dudak için yapılacak bakım ise ilk olarak ölü derilerden kurtulmaktır. Bunun için en iyi yöntem peeling yapmaktır. Diş fırçasının da kullanılabildiği bu temizleme işlemi dudakların üzerinde biriken soyulmuş deriden kurtulmanıza yardımcı olur. Dışarı çıkmadan önce bu bölgeyi kurulamakta hassasiyet oluşmaması için oldukça etkili olmaktadır.

Yaz veya kış aylarında nemsiz kalan dudaklar içinse çantada bir nemlendirici bulundurmak şarttır. Parlak, canlı ve doğal görüntüye kavuşturmada başarılı sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Bunların yanı sıra şal ve atkı kullanarak da soğuğun direkt olarak temasını engelleyebilirsiniz.

Dermokozmetika olarak Avene, dudak ve dudak çevresine yapılacak bakım ürünlerini sizlere derledik; içeriğinde tamamen doğal dermokozmetik ürünlerden oluşan listemiz kullanıcılar tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir. Sizde avantajlı ve uygun fiyatlar için dermokozmetika adresine girip sipariş vererek istediğiniz dolgun dudaklara kavuşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.