x
Kategoriler

Dudak, yüzün güzelliğini ortaya çıkarmada ve etkileyici bir gülüşle taçlandırılan organlarımızdandır. Dudaklar ne kadar dolgun durursa güzelliği bir o kadar göze çarpar. Dudak dolgunlaştırıcı birçok yöntem bulunmaktadır. Cerrahi operasyonlar, dudak büyütme teknikleri ve bunların haricinde kullanılan doğal ve dermokozmetik ürünler yer alır. Ameliyat olmadan dudak büyütmek için kullanılan ürünler mükemmel bir şekilde sonuç vermektedir.

Dudak Dolgunlaştırıcı Vücuda Etkisi

Dudak bakımı son yıllarda hızlıca ilerleyen bir yükseliş göstererek herkes tarafından uygulanmaktadır. Dudak ve dudak çevresi dış etmenlerden oldukça kolay etkilenir. Dudak üst tarafında oluşmaya başlayan ince ince çizgiler yaşlanma belirtilerinin başlamasına davetiye çıkarmaktadır. Dudak dolgunlaştırıcı ürünler hem yaşlanma belirtilerinin düzelmesine hem de rujun dudakta mükemmel görünmesini sağlar. İçeriğinde birleştirilen doğal özler dudakların daha biçimli görünmesine de yardımcı olur. Herkes tarafından beğenilen ve dolgun dudaklar kişilerin özgüvenini de olumlu bir şekilde etkilemektedir.  Dermatolojik testlerden ve araştırmalardan başarı ile geçen dudak bakımı için kullanılan dudak dolgunlaştırıcı ürünler özel formülü sayesinde kullananlar tarafından oldukça çok beğeni kazanmıştır. Dudak dolgunlaştırıcı kullanan kadınlar ürünlerini uzun süre tercih edeceklerini belirtmiştir. Dudakların görünümünü etkileyen ve mükemmel sonuçlar elde etmeye yardımcı olan ürünler her renk tonu ve renksiz çeşitleri bulunmaktadır. Her bayanın güvenle kullanabileceği ürünler çeşitli markalar arasında Sally Hansen ve Glo Minerals yer almaktadır.

Dudak Dolgunlaştırıcı Ürünler

Sally Hansen Lip Inflation Color Pembe, nemi dudaklarda hapsedilmeye yardımcı olan dudak bakım ürünüdür. Renginin en soft tonlarına sahiptir. Sürüldüğü andan itibaren etkisini göstermeye başlar ve karıncalanma şeklinde bir hissiyat uyandırır. Tarçın kokusuna sahip dudak dolgunlaştırıcı ürünler kendine has organik kokulara sahiptir. Fırçası sayesinde sürülmesi pratik bir şekilde kolaylık sağlar. Dolgunluğu gözle görülür bir şekilde hissetmeye yardımcı olmaktadır. Karıncalanma hissi sürüldükten 10 dakika içerisinde etkisini kaybediyor bu sayede işlevini tamamen gerçekleştirmiş olarak mükemmel bir görünüme kavuşturmaktadır. Yaklaşık yarım gün boyunca dudakların daha dolgun ve etkileyici bir şekilde görünüm almasını sağlar. Ruj sürüldükten sonrada uygulanabilen Sally Hansen Lip Inflation Color Pembe yapay ve gergin bir his yaratmaz.

Sally Hansen Lip Inflation Extreme, dolgun ve mükemmel duran dudaklara sahip olmak isteyen tüm kadınlara yardımcı olan dolgunlaştırıcı, renk seçenekleri ile doğal bir görünüm sağlar. Dudakların solgun ve ince yapısını doğal bir şekilde nemlendirerek sürüldüğü andan itibaren etkisini göstererek dolgunlaşmasını sağlar. Parlaksı görünümü ile daha iyi sonuçlar almanıza yardımcı olur.

Dudak Dolgunlaştırıcı

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.