sadsad x
asdasd

Dr. Scheller

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
Aramanız için sonuç bulunamadı

Aradığınız ürünü bulamadık

Doğadan gelen özleri bize sunduğuna inanan Dr. Scheller, %100 organik içeriğe sahip sertifikalısıyla tamamen kozmetik içermeyen anti aging ürünler sunan bir markadır. Doğal içeriklerden vazgeçmeyen kişilerin kullanımına uygun olan ürünler, meyve özleriyle beraber mükemmel bir uyum sağlar. Günlük yüz bakımı, maske veya tonik gibi geniş ürün gamına sahiptir. Özellikle kadınlar için eşsiz olan marka, dünyanın her yerinde doğal güzellik kaynağı olarak anılmaktadır.

Dr. Scheller Ürünleri

Formülünde bulunan organik yaban gülü ve çekirdeklerinin yağını kullanan marka, cilt yüzeyini önce yüzeysel daha sonra derinlemesine temizler ve iyileştirir. Aynı zamanda Macademia yağı, shea butter yağı, ahududu ve elma asitlerinin zayıflamış hücreleri yenileyici ve nemlendirici özelliği bulunmaktadır. Hyaluronic asitin ise yüz bölgesinde meydana gelen pigmentler üzerinde kalıcı bir etkisi vardır. Farklı bir ürün grubunun içerdiği, Marula yağı cilt yüzeyinde dengeleyici, esneklik kazandırıcı ve yumuşatıcı etkiye sahiptir. Düzenli kullanıldığında çok yüksek oranda göz çizgilerini yok eder. %100 silikon, mineral ve sentetik renklendirici içermez. Cilt toleransı ve etkinliği üzerine dermatolojik olarak bilimsel laboratuvarlarda teste tabi tutulmuştur. Benzilalkol, potasyum sorbat ve sodyum benzuat gibi koruyucular kullanılmıştır.

Dr. Scheller Ürünleri ve Özellikleri

Argan Yağlı Yoğun Bakım Serumu: Cilt ile benzersiz bir uyuma sahip olan serum, yoğun etkisi sayesinde cilt üzerinde mükemmel sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Her cilt tipinin kullanımına uygun yapısı özellikle kadınlar tarafından kullanılmaktadır. Dr. Scheller ürünleri, yüz ve boyun bölgesine uygulanabilir özelliktedir. Nemlendirici etkisiyle yoğun bakım sunar. Erken yaşlanma belirtilerinin oluşmasına engel olur. Tamamen doğal içeriği alerjik reaksiyon oluşumunu minimize eder. Cilt bariyerlerinin güçlenmesine yardımcı olur. Dermatolojik ve laboratuvar testlerinden başarı ile geçmiştir. Kullanan 20 kadının üzerinde canlı olarak test edilmiştir.

Organik Lavanta Özlü Gündüz Bakım Kremi: Tamamen doğal içeriğe sahip dermokozmetik ürün, cildin genç kalmasına yardım eder. Özel olarak hazırlanmış formülü cilt ile uyum sağlar ve etkisini düzenli kullanıldığında aktif olarak göstermeye başlar. Kırışıklık, ince çizgi gibi belirtilerin zamanla azalmasına ve yok olmasına katkı sağlar. Yüz bölgesine uygulanır ve her an nemli tutarak kusursuz görünüme kavuşturur. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.