sadsad x
asdasd

Dr Plante

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
5 ürün

  Dr. Plante, Kantaron bitkisinin mucizesini ürün içerikleriyle birleştiren ve sağlıklı cilt bakım ürünleri üretmek için 2016 yılında kurulmuştur. Türkiye’de ilk defa satışa sunulan Dr. Plante kantaron yağı profesyonel üretimlerle uluslararası laboratuvarlarda dermatolojik testlerden başarılı bir şekilde geçen doğal bakım yağıdır.

  Dr. Plante ürünleri, kaliteden ödün vermeden özenle hazırlanarak kullananların beğenisine sunulmuştur. Kantaron bitkisinin cilt üzerindeki etkisi klinik çalışmalar yapılarak tüm cilt tiplerine uyumlu olarak geliştirilmiştir. Öncelikli olarak ürünlerde kullanılan bitkilerin doğal ve saf hali üzerine çalışma gerçekleştirilerek formüle edilmiştir. Bunların yanı sıra kullanım kolaylığı, pratik uygulama gibi imkanlar da göz önüne alınarak cildin tüm ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla ürünler geliştirmiştir ve geliştirmeye devam etmektedir.

  Dr. Plante kuruluşundan beri cilt üzerine araştırmalar ve çalışmalar gerçekleştirmektedir. Sağlıklı bir cilde ulaşmak için etkileyici ürünler üretmeyi hedeflemektedir. Dr. Plante markası kantaron yağı ve doğa mucizesini en güvenli ve kaliteli halini ürünlerle beraber sunmaktadır.

   Dr. Plante Ürünleri ve Fiyatları

  Ürünleri doğa ve kantaron yağı ile geliştiren Dr. Plante uygun fiyat avantajları ile her bütçeye hitap etmektedir. Özellikle Dr. Plante sarı kantaron yağı sıklıkla tercih edilen bakım ürünleri arasında yer almaktadır. Çok fonksiyonlu olarak uygulayabileceğiniz sarı kantaron bakım yağı cilt ve saça uygulayabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Aynı zamanda vücuttaki çatlak oluşumunu önlemeye de yardımcı olur. Cildi nemlendirir ve elastikiyetini arttırır. Yağ yapısı ile cilde kolayca emilim sağlarken yapışkanlık hissi bırakmaz.

  Dr. Plante kantaron yağının yanı sıra Dr. Plante cilt bakım kremi, çift etkili doğal roll-on deodarant gibi ürünleri de yelpazesinde barındırmaktadır.

  Sizde cilt bakımınızda ihtiyacınıza yönelik tüm ürünleri hızlı kargo, kapıda ödeme imkanı ve hediyeni sen seç özellikleriyle sitemizden sahip olabilirsiniz.

   
   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.