x

Dr. Murad Sun Essentials Güneş Koruyucu Kit

Yaz Güneşine Karşı Kurtarıcı Kit

%40 indirim
546,00 TL 327,60 TL
Ref. 80587

Summer Sun Essentials

Güneşin Zararlı Etkileri için Kofre

Murad'ın en çok satan ve en güçlü güneş koruma faktörüne sahip ürünleri cildinizi güneşin ve çevresel faktörterin zararlı etkilerinden korumaya yardımcı olurken, cildinizin daha sağlıklı ve genç görünmesine destek olur.


WATER RESISTANT SUNSCREEN BROAD SPECTRUM
Güneş Koruma Faktörlü Suya Dayanıklı Nemlendirici SPF30 (Cilt ve Vücut İçin) (125 ml)
Suya dayanıklı formülü ile cilt ve güneş ışınlarına karşı maksimum koruma sağlamayı destekler. İçeriğindeki nar özünün antioksidan etkisi ve geniş spektrumlu güneş koruyucular ile ciltte güneş ışınlarının sebep olduğu serbest radikal hasarı ve kırışıklık gibi erken yaşlanma belirtilerini önlemeye, patentli Cilt Onarıcı Sistem ile cildin sıkılığını korumaya, Hyaluronik asit ve bitki özleri ile cildin nemini korumasını sağlamaya yardımcı olur.

Uygulama Şekli: Temiz cilde güneş koruyucusu olarak uygulayınız, Güneşe çıkmadan 30 dakika önce uygulanmalıdır. Suya veya aşırı terlemeye maruz kalındığında 80 dakika sonra uygulamayı tekrarlayınız.


ESSENTIAL-C SUN BALM BROAD SPECTRUM SPF35
SPF 35 Güneş Koruyucu ve Nemlendirici Stick C Vitaminli Formül (9 g)
Koruma faktörü ve kolayca uygulanabilen pratik ambalajı ile güneşin UV ışınlarının zararlı etkilerine karşı cildi korumaya yardımcı olur.

Uygulama Şekli: Güneşe çıkmadan önce yüz, boyun ve dekolte bölgesine eşit miktarda uygulayınız. Alın, burun ve dudak üstü gibi bölgelere kolay uygulama sağlar ve iz bırakmaz. Gün içerisinde ihtiyaç duydukça kullanımı yineleyebilirsiniz.


ESSENTIAL-C EYE CREAM BROAD SPECTRUM SPF 15
C Vitaminli Göz Çevresi Bakım Kremi SPF 15 (15 ml)
Patentli formülü ile hassas göz çevresini güneşin zararlı ışınlanndan korumaya, aydınlatmaya, sıkılaştırmaya ve nemlendirmeye yardımcı olan komple bir göz çevresi bakım ürünüdür. İçeriğindeki Shorea Stenoptera ile göz çevresini nemlendirmeyi, Kafein ile torbalanmayı engellemeyi, Tiger's Herb ile elastikiyeti artırmayı ve ince çizgilerin görünümünü azaltmayı destekler.

Uygulama Şekli: Cilt temizlendikten sonra göz çukurunu çevreleyen kemiğin üzerine kaş bölgesini kapsayacak şekilde uygulanır. Bir pompa ürün, iki göz çevresi için yeterli olacaktır.


Dikkat: Harici kullanım içindir. Göz ile temasından kaçınınız. Çocukların erişemeyeceği yerlerde muhafaza ediniz. Dermatologlar tarafından geliştirilmiştir. Bireysel sonuçlar değişkenlik gösterebilir. Klinik çalışma sonuçları mevcuttur.


Garanti ve İade Koşulları

Dermokozmetika'dan satın aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde faturanız ile birlikte iade edebilirsiniz.

Faturasız ürünlerde iade yapılamamaktadır. İade edilecek ürünlerin orjinal ambalajlarında, ambalajı açılmamış, fiziksel açıdan hasar görmemiş, kullanılmamış, yeniden satılabilir durumda olması ve ürünün orjinal faturasının da gönderilmesi gerekmektedir. Faturasız ürünler kabul edilmemektedir.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir hasar varsa mutlaka "Hasar Tespit Tutanağı" tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürünü teslim aldıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu lütfen unutmayınız.

İade sebebiyle tarafımıza iletmek istediğiniz ürünleri Aras Kargo vasıtasıyla Dayne Sağlık adına kargo ücreti ödemeden gönderebilirsiniz.

İade Hazırlığı ve İadenin Onaylanması

İade talebinizi iletişim sayfamızdan form, e-posta veya telefon yoluyla bize iletiniz. İadeniz öncelikle tarafımızca incelenir, yukarıda belirtilen şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır.

İade edilecek ürünler ürünün faturası ile birlikte aşağıda belirtilen adrese gönderilir.

İade onaylandığında, ürün ücreti yasal süre olan 3 iş günü içerisinde iade edilir. Bu süre Dermokozmetika'nın iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar.


İade Kargo Gönderi Adresi

Dayne Sağlık Ürünleri Ltd. Şti.
Koşuyolu Mahallesi. İbrahimağa Camii Sokak. No: 11 D: 2 PK34718
Kadıköy/İstanbul

Müşteri Hizmetleri

+90 (850) 840 84 00

Dermokozmetika, kaliteli ürünler ve kaliteli hizmet prensibini benimseyerek müşteri memnuniyetine verdiği önem doğrultusunda hizmet vermektedir. Buna ek olarak "Fiyatın Uygunluğu" kriterini de göz ardı etmeyerek "Daha Ucuzunu Buldum!" özelliği ile, ürünlerimizi başka bir online alışveriş sitesinde daha ucuza bulmanız halinde aynı ürünü daha da ucuza alabilme imkanını sunmaktadır.

Daha Ucuzunu Buldum!
Dr. Murad Sun Essentials Güneş Koruyucu Kit ürünü aşağıdaki kategori ve marka sayfalarında listelenmektedir.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.