x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim
Markalar

Dr. Howard Murad tarafından kurulmuş olan Dr Murad markası; vücut bakımı ve cilt bakımı konusunda tasarladığı ürünlerle, cilt onarımı ve nemlendirici kremleri ile ün kazanmıştır. Dr Murad firmasının ürünleri, Dr. Howard Murad tarafından hazırlanıp geliştirilmektedir ve dermatolojik testler de yine Dr. Murad tarafından yapılmaktadır. Eczacı ve dermatolog olan Dr. Murad Türkiye’de geniş bir Pazar alanına sahiptir. Kullananlar tarafından oldukça geniş bir kitleye hitap etmektedir. Yağlı, sivilceli, esneklik ve nem kaybına uğramış ciltler, kuruluk sıkıntısı çeken ciltler için geliştirilmiş farklı ürünleri ile cildi yeniden yapılandırır. Antiaging özellik taşıyan ürünler aynı zamanda güneş koruyucu etkisi ile koruma sağlar.

Dr Murad, cilt problemlerinin, özellikle de yaşlılığa bağlı olan sorunların; cildin su kaybetmesine bağlı olduğunu savunmaktadır. Yaşlanma etkilerinin, ciltte oluşmasını önlemek için cildin tekrar su alması değil, ciltte bulunan suyu kaybetmemesine önem göstermek gerekmektedir.

Dr Murad’ın geliştirdiği ürünler, bu konuda taviz vermeden üretilmektedir. Dr. Murad kendi bakımı ürünlerini, 3 başlık altında toplamıştır. Bunlar; Cilt temizleme, Cilt onarımı ve nemlendiricilerdir. Dr. Murad tarafından tasarlanan ve sunulan cilt bakımı, onarımı, nemlendirici ve anti-aging ürünler; akne, siyah nokta, sivilce, kırışıklıklar, gözenekler, lekeler gibi şikâyetlere karşı oldukça etkilidir.Bütün bu cilt bakımı ürünleri, tüm cilt tipleri için özel olarak üretilmektedir.

Dr Murad Firm Tone: çatlaklar, kilo alma ile değil alınan kilonun verilmesi sonucu oluşur. Düzensiz bir şekilde kilo alım verim yaşayan insanların vücutlarının belirli bölgelerinde çatlaklar oluşmaktadır. Dr Murad Firm Tone, çatlak ve selülit karşıtı onarıcı bakım serumudur. Bel, bacak, karın, göğüs gibi bölgelerde oluşan çatlaklar için kullanıma uygundur.

Hydro-Dynamic Ultimate Moisture For Eyes, göz çevresi bakımı için kullanılan bu ürün kullananlar tarafından en beğenilen ürünler arasında yer almaktadır. Her yaşa uygunluk gösteren Hydro-Dynamic Ultimate Moisture For Eyes yaşlanma belirtilerine karşılık ince çizgileri yok etmeye yardımcı olur. Yağsız formüle sahip olan ürün cildi nemlendirir ve yumuşaklık kazandırır. Gece gündüz uygulanabilen krem solgun ve yorgun duran göz çevresine canlılık sağlar.

Active Radiance Serum Cilt Lekelerine Karşı Aydınlatıcı Bakım Serum, yaşlanma belirtileri sırasında oluşan lekeler ve güneşin zararlı ışınlarından kaynaklanan cilt lekelerden arındırmak için kullanılan serum pürüzsüz ve kusursuz bir görünüm sağlar. İçeriğinde bulunan C vitamini, yenilenerek daha etkin bir hale getirilerek etkinlik seviyesini yükseltmiştir. Ayrıca renk eşitleyici özelliği ile cilt tonunu orantılar. Dr Murad’a ait olan patentli Active Radiance Serum, aydınlatıcı özelliğe sahiptir.

Parlama problemi olan ciltler için geliştirilmiş Clarifying Mask, karma ve yağlı cilt tipi üzerinde etkinlik göstermektedir. Arındırıcı kil maskesi içeriği bulunan bu ürün akne oluşumunu kısa sürede engellemeye yardımcı olur. Zamanla iyileşmesini azaltır ve hızlı bir şekilde gözenekleri sıkılaştırarak eski haline geri kavuşturur. Lavanta özü ile cildi yatıştırır. Kaolin, bentonite killeri ile temizlik sağlar. Üzüm çekirdeği özü ile antioksidan özelliği sağlayarak etkili bir koruma sağlar.

Dr. Murad

1 2 3
1 2 3
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.