sadsad x
asdasd

Doctor Mito

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
1 ürün

  Doctor Mito Takviye Edici Gıda Dermokozmetika’da!

  Günümüzde değişen yaşam ve çalışma koşulları ile birlikte beslenme alışkanlıkları da değişiklik göstermektedir. Özellikle bireyler, dengeli ve sağlıklı beslenemediği durumlarda bağışıklık sistemini güçlendirmek, enerjik hissetmek gibi pek çok amaçla takviye edici gıdalara başvurmaktadır.

  Takviye edici gıda, genellikle normal beslenmeyi takviye etmek amacıyla geliştirilmiştir. Vitamin, mineral, protein, karbonhidrat gibi besin ögelerinin kapsül, tablet, tek kullanımlık toz paket, sıvı veya toz formlarda hazırlanmış olan ve  günlük alım dozu belirlenmiş ürünlere denir.

  Genel olarak takviye edici gıdalar, doğal beslenmenin yerine geçmemektedir. Sadece beslenmenin yetersiz kaldığı durumlarda vücuda mineral ve vitaminler ile dışarıdan destek sağlamaktadır. Eğer sizde beslenmenize ek olarak takviye edici gıda kullanmak istiyorsanız sağlıklı ve kaliteli yaşamı destekleyen Doctor Mito ürününü tercih edebilirsiniz.

  Tüm takviye edici gıda çeşitlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

   

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.