sadsad x
asdasd

Desitin

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
3 ürün

  Desitin Ürünleri Dermokozmetika’da!

   Desitin, hem çocuklar hem de yetişkinlerin uygulama yapabileceği pişik kremi geliştirmektedir. Özellikle bebeklerde ve çocuklarda görülen pişik bir cilt rahatsızlığıdır. Kızarık ve yumuşak bir görünüme sahiptir. Özellikle yaz aylarında meydana gelen pişik bebeklerin bez bölgelerinde, vücudun katlanma kısımlarında görülmektedir. Ciltte yanma, batma ve kabarıklık pişiğin başlıca belirtileri arasında yer alır. Pişiğe birçok faktör neden olsa da genel olarak;

   

  • Bebek bezlerinin emiciliğinin yeterli seviyede olmaması
  • Bebek bezinin sıkça değiştirilmemesi
  • Terleme
  • Mevsim farklılıkları
  • İlaç kullanımı
  • Hijyen eksikliği

  Genellikle pişik tıbbı müdahale gerektirmeden önlenebilmektedir. Buradaki ilk adım cildin temiz ve kuru tutulmasıdır. En etkili ve hızlı çözüm alabileceğiniz yöntemlerden biri de pişik kremi kullanmaktır. Pişik olan cilt yüzeyi oldukça hassas bir yapıya sahiptir. Bu sebeple pişik için özel olarak geliştirilmiş Desitin pişik kremi ürününden faydalanabilirsiniz.

  Desitin pişik kremi, nemlendirici ve cilt yenileyici nemlendirici ve cilt yenileyici özelliğe sahip olması özelliğiyle bebeğinize en etkili ve doğal çözüm imkanı sunar. Aynı zamanda cildi yoğun nemlendirir, içerdiği vitaminle besler ve cildi dış etkenlere karşı korur. Parfüm, paraben içermeyen bu krem en hassas ciltlerin kullanımına dahi uygundur. Desitin pişik kremi kullananlar tarafından da sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

  Siz de tüm Desitin ürün çeşitlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.