sadsad x
asdasd

Dermosept

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
1 ürün

    Dermosept, bakteri, virüs ve mikropların üremelerini veya dağılmasını önlemek amacıyla ürünler geliştiren dezenkfektan markasıdır. Geliştirdiği dezenfektanlarla etkili bir temizlik imkanı sağlar.

    Dezenfektan, bakterilerin, virüslerin öldürülmesi ve bulaşmaması için kullanılan kimyasal ürünlere denir. Genel olarak hastalık sırasında veya hastalık sonrasında günlük hayatta sıkça tercih edilir. Gün içerisinde farkında olmadan birçok yere elimiz ile temas ederiz. Bu sebeple de mikroplar elimizde birikebilir. Bu durumu önlemek için sabun, kolonya gibi ürünlerin yanı sıra dezefektanlarda oldukça etkilidir. Özellikle alkol bazlı el dezenfektanları bakteri ve mikropları öldürmeye yardımcı olur. Bu sebeple dezenfektan tercih ederken içeriğinde alkol oranının en az %60 olmasına dikkat edilmesi gerekir. Siz de antikabteriyel özelliğe sahip olan Dermosept el dezenfektanını tercih edebilir ve etkili bir temizlik sağlayabilirsiniz.

    Tüm dezenfektan ürünlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, kapıda ödeme ve hızlı kargo seçenekleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

     

    T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.