sadsad x
asdasd

Marka Kategorileri

5064 ürün

Dermokozmetik ürünleri kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Her cilt tipine ve problemine çözüm özel olarak geliştirilen dermokozmetik ürünler leke, akne, hassasiyet gibi çeşitli cilt problemlerini gidermeyi hedeflemektedir.

Dermokozmetik Ürünleri

Dermokozmetik ürünleri cilt bakımı ve cilt sağlığı için kullanılan cilt bakım ürünleridir. Bu cilt bakım ürünlerini lekelenme, akne, kızarıklık, sivilcelenme ve sebum gibi sorunları en aza indirgemeyi hedeflemektedir.

Cilt Bakım Ürünleri

Stres, yanlış beslenme ya da hava kirliliği gibi çeşitli sebeplerden ötürü cildimiz doğal halinden uzaklaşabilir. Bu noktada devreye, doğal içeriklerden oluşan ve aynı zamanda gerekli bütün testlerden geçen dermokozmetik ürünleri giriyor. Cilt bakım ürünlerinden, şampuanlara, makyaj malzemelerinden güneş koruyucu kremlere kadar çeşitli ürün yelpazesi olan dermokozmetik ürünler, günümüzde herkesin yardımcısı.

Dermokozmetik cilt bakım ürünleri içerisinde çok fazla içerik barındırmaktadır. Bu ürünlerin içerisinde nemlendirici, akne karşıtı ürünler, kaş ve kirpik bakımıyla alakalı daha fazla çeşitli ürünler bulunmaktadır. Günlük olarak kullanılan bu ürünler, cildin sağlıklı görünmesinde oldukça büyük rol oynamaktadır.

Erkekler de kadınlar kadar cilt bakımı hakkında gerekli bilgiye sahip olduğundan cilt bakımında sadece kadınları değil erkekleri de düşünmek gerekiyor. Cildin nefes almasını sağlayacak çeşitli bakım ürünleri, yüzü zararlı maddelerden korumaya yardımcı olan özel ürünler ve daha birçoğu, erkekler tarafından da tercih edilmektedir. Zinde ve sağlıklı bir görünüm için düzenli olarak yapılan cilt, saç ve vücut bakımı hem motivasyonu hem de özgüveni arttırıyor. Kullanıldığında günlük yaşamda, kişiye etki sağlayacak olan bu ürünler erkeklerin pek çok sorununda onlara yardımcı oluyor.

Erkeklerin günlük hayatta ciltleriyle ilgili en sık karşılaşmış oldukları cilt problemleri arasında tıraş sonrasında kaşıntı, kızarıklık ve tahriştir. Her cilt tipine uygun olan bu ürünleri kullanarak kısa süre içerisinde pürüzsüz bir yüze kavuşabilirler.

Erkek ürünleri içerisinde tıraş jelleri, tıraş köpükleri, tıraş sonrası losyonlar, tıraş bakım yağları gibi yüz için ürünler bulunurken, aynı zamanda saç, saç serumu, tüy dökücü ve saç kremi gibi çeşitli ürünleri de içerisinde barındırıyor.

Erkekler bakımlarını tamamlamak için, saç ve cilt tiplerine göre belirtilen bu ürünleri kullanarak matlaşma, dökülme, seyrelme ve kepeklenme gibi problemlerin önüne geçebilirler.

Vücut Bakım Ürünleri

Kozmetik denildiğinde akıllara ilk olarak yüz bakım ürünleri gelse de, vücut bakım ürünleri de bu ürünlerin tamamlayıcısıdır. Çevresel faktörler, genetik, stres, yanlış beslenme ve uykusuzluk gibi çeşitli sebeplere bağlı olarak ortaya çıkan sorunlar karşısında vücudumuz normalden daha fazla bakıma ve ilgiye muhtaç olabilmektedir.

Sadece yüz bakımına değil, aynı zamanda vücut ve cilt bakımına da önem gösterilmesi gerekmektedir. Yüze yapılan bakım vücuda yapıldığında zinde, dinç ve pürüzsüz bir vücut ile karşılaşmak demektir. Bu sebeple içeriği tamamen doğal olan ve kimyasal içerikleri içerisinde barındırmayan vücut bakım ürünlerinin tercih edilmesi gerekmektedir.

Vücut bakımına ilk olarak vücut jellerini ve vücut yağlarını kullanarak başlamak gereklidir. Daha sonra duş sonrasında vücut nemlendiricileri kullanılarak, vücudun gün içerisinde ihtiyacı olan nemi alması sağlanmalıdır. Düzenli olarak kullanılan vücut nemlendiricileri ile kısa süre içerisinde yumuşak bir tene sahip olabilirsiniz.

Özellikle bayanlar hamilelik, kilo alma ve kilo verme gibi çeşitli sebeplerden dolayı vücutlarında oluşan çatlak ve selülit gibi problemleri gidermek için mutlaka sıkışlaştırıcı, çatlak önleyici ve selülit serumların kullanılması tavsiye edilmektedir. 

Anne ve Bebek Ürünleri

Bebeklerin cildi, yetişkinlerin cildine kıyasla çok daha yumuşak ve savunmasızdır. Bu sebeple bebeklerin cildi, dışarıdaki etkenlere karşı daha korumasızdır. Bebeklerin cildi özellikle güneş teması sırasında bazı kremlerle korunmalıdır. Özellikle güneşin en yoğun olduğu saatlerde, bebeklerin cildi direkt olarak güneşle temas etmemelidir.

Bebeklerin cildi, güneşle temas edeceği zamanlarda mutlaka, çocuklar ve bebekler için özel olarak üretilen dermokozmetik bebek ürünleri kullanılmalıdır. Hassas ciltler için mükemmel koruma sağlayan bu ürünler, bebeklerinizin cildini zararlı güneş ışınlarından korumaktadır.

Çocuk ve bebek ürünleri, güneş koruyucuları, güneş kremleri ve çeşitli spreyler gibi bütün ailenin kullanabileceği bakım losyonlarını da içerisinde barındırmaktadır. Bu doğal ürünler, bebeklerin korumasız cildini, güneş ve diğer bütün zararlı ışınlara karşı adeta kalkan gibi korur.

Makyaj Ürünleri

Makyaj kadınların vazgeçemediği bir tutkudur. Gözlere, dudaklara ve yüze olduğundan daha hoş bir görüntü vermek amacıyla kullanılan bu tür ürünler mutlaka cilt tipine uygun olarak seçilmelidir. Eğer cildiniz yağlıysa, cilt tipinize uygun olarak seçmiş olduğunuz bir fondöten, cildinizdeki parlamayı önleyebilir.

Koruyuculu olan makyaj ürünleri, sadece cildi güzelleştirmek için değil, aynı zamanda cildi koruması için de kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Makyaj yapmak için kullanılan ürünler kadar, makyaj aksesuarları ve fırçalar da oldukça önemlidir.

Profesyonel bir makyaj için mutlaka doğru makyaj fırçaları kullanılmalıdır. Yüzün her bölgesi için ayrı olan fırçaları kullanarak, cildinizde oluşabilecek alerjik reaksiyonların önüne de geçebilirsiniz. Herhangi bir fırçayı kullanarak allık sürerseniz, istediğiniz etkiyi almayabilirsiniz. Bu sebeple yüzün her bölümü için ayrı fırçalar bulunmaktadır. Makyaj ürünleri ve makyaj fırçaları ne kadar önemliyse, bu ürünlerin bakımı da oldukça önemlidir. Düzenli olarak kullanılan fırça temizleyici spreylerle fırçaları temizleyebilir, onların hijyenini sağlayarak daha sağlıklı makyajlar yapabilirsiniz.

 Saç Bakım Ürünleri

Sağlıklı, canlı ve parlak saçlara sahip olmak aslında son derece kolaydır. Bunun için ilk olarak saçlardaki problemler tespit edilmelidir. Çünkü nemsiz, yağlı, yağsız, cansız ve hacimsiz saç tipleri için kullanılacak saç bakım ürünleri farklı olmaktadır. Saç temizliği için doğal içeriklerden oluşan dermokozmetik saç şampuanlarını ve daha sonra saç bakım kremlerini kullanarak saçlarınızı canlandırmaya başlayabilirsiniz. Aynı zamanda yenileyici serumlar ve saç maskeleriyle de saç dökülmelerinizin önüne geçerek, saçlarınızın köklerini daha güçlü bir hale getirebilirsiniz.

Saçlar sadece kadınlar için değil, erkekler için de son derece önemlidir. Güzelliği ve yakışıklılığı öne çıkartan saçlar hormonal bozukluklar, yanlış beslenme ve doğru ürün kullanmama gibi sebeplerden dolayı donuk, hacimsiz ve sönük gözükebilir. Saçların bu görüntüsünden kurtulmak için mutlaka düzenli olarak saç bakım ürünleri ile bakım yapılmalıdır. Saç bakımı dışarıdan bakıldığında zor görünebilir. Ancak, saç tipine göre doğru ürün kullanıldığında saç bakımı oldukça kolaylaşacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.