sadsad x
asdasd

Dermalogica’dan Bir Yenilik Haberi

20 Şubat 2017
Dermalogica’dan Bir Yenilik Haberi

Dermalogica’dan Bir Yenilik Haberi

Tamamen doğal özlerle geliştirilmiş Dermalogica markası cilt tonunu eşitlemeye yarayan ve yüzü berrak bir hale getiren Daily Microfoliant ürünün ardından yepyeni bir ürünle karşımızdadır. Daily Superfoliant, Microfoliant ve Charcoal Rescue Masque ile benzer görünse de birbirinden tamamen farklı özelliklere sahiptir. Superfoliant özel olarak hazırlanmış içeriği sayesinde diğer ürünlerden daha güçlü bir etkiye sahiptir. Cilt üzerinde mükemmel bir yumuşaklık sağlarken aynı zamanda dış etmenlere karşı koruma sağlayarak detoks yapmaya yardımcı olur. Olgunlaşmış ve zamansız erken yaşlanma belirtileri gösteren ciltler üzerinde etkisini en iyi şekilde gerçekleştirir. Tıkanmış gözeneklerin açılmasına yardımcı olur.

Bu özelliklerin yanında kömür içerikli maske ile olan benzerliği de dikkatleri üzerine çekmektedir. Charcoal Rescue Masque içeriğinde bulunan aktifleştirilmiş binchotan kömürü sebum ve diğer kirleri yüzeye doğru çıkartmaya yararken Daily Superfoliant bu işlemi gerçekleştirirken aynı anda yaşlanmanın da önüne de geçer. Doğal nemlendirme sağlayarak cilt bariyerlerinin güçlenmesine yardımcı olur. Lipaz ve proteaz enzimleri sayesinde doğal arındırma işlemini hızlandırır ve derinlemesine berraklık sağlar. Göz çevresinde kullanıma uygun olmayan ürün nemli avuç içerisine az miktar alınarak kremsi kıvama getirildikten sonra tüm yüze dairesel hareketlerle otuz saniye kadar uygulayınız. Günlük kullanılabilen, geliştirilmiş yepyeni bu ürün hassasiyet oluşturan durumlarda kullanım sıklığını azaltarak etkisini ortadan kaldırır.

Hassas ciltlerde de gün aşırı kullanıma uygun olan ürünü dermokozmetika olarak sizlerin huzuruna sunmaktayız. Daily Superfoliant ürününü dermokozmetika adresinden inceleyerek uygun fiyata sahip olabilirsiniz.

İncelemek ve denemek isteyenler için deneme boyunu dermokozmetika’da bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.