Yandex Metrica

Dermalogica Yüz Temizleme Jeli

13 ürün

  Güzellik kavramı kadınların kozmetik ürünler ile arasında bağı kuvvetlendirmeye yetecek bir olgudadır. Doğal yoldan güzel olmak her kadının hayalidir. Bunun için yapılması gereken en önemli işlem cilt bakımında kullanacak ürünlerin içeriklerinin araştırılarak, kaliteli markaların cilt tipinize uygun ürünlerini tercih etmektir. Bilinmeyen bazı kozmetik ürünler cilt sorunlarının oluşmasına neden olmaktadır. Akne ve akne izi, leke oluşumu, gözeneklerin tıkanması, siyah nokta gibi rahatsız edici yüz çevresinde oluşan sorunların meydana gelmesini sağlayan kalitesiz kozmetik ürünler cilt yüzeyinde olumsuz etkiler göstermektedir. Gün içerisinde yapılan makyajın gün sonunda temizlenmesi bu sıkıntıların oluşmasını büyük bir ölçüde engellemektedir. Cilt temizliği yapılırken birçok yöntem kullanılmaktadır. Bu yöntemlerden bazıları; duru su, tonik, Peeling, nemlendirici kremdir. Cilt temizliğinde en etkili sonuç gösteren ise Dermalogica yüz temizleme ürünleridir.

  Dermalogica temizleme jeli, tek yıkama ile cildi derinlemesine temizler. Dermalogica yüz temizleme jeli kullanımı kolay ve pratiktir. Yüz hatlarını derinlemesine arındırmak ve tertemiz görünmesini sağlamak için kullanılan ürünler yardımcı aparatlar sayesinde tüm yüz bölgesine uygulanmaktadır. Boyun bölgesinde de etkisini gösteren Dermalogica yüz temizleme jeli içeriğinde bulunan doğal zengin bitki özleri sayesinde yüksek düzeyde düzgünleştirici etkiye sahiptir. Yumuşak ve pürüzsüz bir cilde kavuşmak isteyen kişilerin büyük bir memnuniyetini kazanmıştır. Dermalogica yüz temizleme jeli sabun içermeyen formülü sayesinde cilt bariyerlerini güçlendirmeye ve yeniden canlandırmaya yardımcı olmaktadır.

  Dermalogica Daily Resurfacer, hassas dâhil tüm ciltlerin kullanıma uygundur. cildi derinlemesine temizleyen yüz bakım maskesi tek kullanımlık cilt bakım ürünüdür. Cildi yenileyici özelliğe sahip olan temizliğin yanı sıra cildi nemlendirir, aydınlatır ve pürüzsüz görünmesini sağlar. ölü hücreleri soyma teknolojisinden yararlanılan Dermalogica Daily Resurfacer gözeneklerin tıkanmasını engeller. Özellikle dirsek, diz, topuk ve kol arkasında işlev sağlayan tek kullanımlık cilt bakım maskesi yumuşak bir dokunuş sağlar. İçerdiği portakal, Paçuli, lavanta gibi özlerle zenginleştirilmiş Dermalogica Daily Resurfacer vücudu canlandırır ve yeniden eski haline dönmesine yardımcı olur. Suni koku ve renklendirici içermez. Paraben bulundurmaz.

  Dermalogica Temizleme Jeli, jel formunda kullanılan yüz jelidir. Hassas ve kuru ciltlerin kullanımına uygulan olan Dermalogica yüz jeli cildi yumuşatmaya, kuruluğun giderilmesine yardımcı olmaktadır. Sabun içermeyen formülü sayesinde derinlemesine temizlik sağlayan Dermalogica Special Cleansing Gel nemlendirici özelliği sayesinde cildin nem oranını düzenler. Cilt katmanlarında oluşan bariyerlerin dolması nedeniyle oluşan kir ve pisliğin temizlenmesine yardımcı olan Dermalogica yüz temizleme jeli gözeneklere zarar vermeden sağlamaktadır. İçeriğinde bulunan sabun otu, kir öbeklerinin tamamen temizlenmesini sağlar. Oğul otu ve lavanta sayesinde ise cilt yüzeyini serinletir ve ferahlatır. Dermatologların güvenle tavsiye ettiği Dermalogica Special Cleansing Gel kullananlar tarafından sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Suni koku ve renklendirici içermez.

  İçeriğinde paraben bulundurmaz.

  Dermokozmetik dünyasının önde gelen isimlerinden Dermologica cilt ve vücut bakımının tüm safhalarına özel ürün seçenekleri sunmaktadır. Cilt bakımının ilk aşaması sayılabilecek yüz temizliği için Dermalogica’nın yüz temizleme jellerini tercih ederek bakımınıza başlayabilirsiniz. Derinlemesine temizlik sağlayan bu ürünler cildi kurutmadan ve tahriş etmeden birikenleri giderirken rahatlatıcı bitkisel içerikleriyle de cildi yatıştırmaya ve arındırmaya yardımcı olur. Tüm cilt tiplerine özel çözümler sunan Dermalogica yüz temizleme ürünlerinde jel formlarına ek olarak ihtiyacınıza göre krem ve köpük formlarında ürünlerine de ulaşabilir ve ayrıca eksfoliasyon yapan yumuşatıcı temizleyicileri de kullanabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.