Yandex Metrica

Dermalogica Tonik

Yüz bakımında temizlik için yapılan işlemler arasında en son uygulama toniktir. Derinlemesine temizlik sağlayan tonikler, temizliğin en iyi şekilde yapılmasına yardımcı olmaktadır. Cilt bakımı yapılırken kozmetik ürünler cilt bariyerlerinin dolmasına neden olur. Tonikler yüz temizliği yapıldıktan sonra veya yüz hatlarını ortaya çıkarmak yapılan kozmetik ürünlerinin tamamen temizlenmesi için kullanılan yöntemlerdendir. Makyaj temizliğinden önce, banyodan sonra, yağ kanallarının dış etmenler ile dolması, cilt yüzeyinde çıkan sivilce, akne ve siyah noktaları temizlemek, cildi yatıştırmak ve rahatlatmak adına daha iyi temizleme sağlamak için önerilmektedir.

Dermalogica tonik, doğal bitki özlerinin meydana getirdiği dermokozmetik ürünlerdendir. Özellikle bezelye özü, lavanta gibi bitkisel özler barındıran Dermalogica tonikler cildin sıkılaşması ve rahatlaması için özel olarak hazırlanmıştır. Hassaslaşmış ve duyarlılık gösteren ciltlerin kullanımına uygun olan Dermalogica tonik, diğer toniklere göre içerisinde rahatlatıcı ve nemlendirici fonksiyonları ile cildin nefes almasına yardımcı olmaktadır. Ciltteki gözeneklerin sıkılaşmasını sağlayan Dermalogica tonikler tahriş ve kızarıklığa da anında etki eder. Yanma, batma gibi cilt sorunlarının giderilmesinde önemli bir tedavi edici özelliğe sahiptir. Uzun süre kullanımla pürüzsüz ve çeşitli bakterilerden de koruma sağlayan Dermalogica ürünleri güzellik kavramını doğallıktan yana ürettiği Dermalogica tonik ile sağlamaktadır. Dermalogica tonik kullanan kadınların birçoğu tarafından büyük bir memnuiyet kazanmış Dermalogica Ultracalming Mist sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

Dermalogica Nemlendirici Tonik, gözeneklerin sıkılaştırılmasına yardımcı olan antioksidan içeren yüz bakım ürünüdür. İçeriğinde bulunan yüz temizleme ajanları sayesinde gözenekleri sıkılaştırırken aynı anda derinlemesine temizlenmesini sağlar. hassas ve karma ciltlerin kullandığı Dermalogica tonik, cildin yaşlanma belirtileri olan ince çizgilerin doldurulmasına ve ortadan kaybolmasına yardımcı olmaktadır. Yaşlanma karşıtı bu özel formül anti aging katkısı ile cildi rahatlatır. Beyaz çay, meyan kökü, beta glukan ile zenginleştirilmiş formülü bezelye özü ile cildin sıkılaşmasına yardım etmektedir. Olgun ve zamansız yaşlanan ciltlerin yeniden canlanmasına ve kolajen üretimi sayesinde kısa sürede cildin eski haline dönmesini sağlar. yapay koku ve renklendirici içermez. Göz çevresine kullanılmaz.

Dermalogica Multi Active Toner, sprey formunda düzenlenmiş cilt temizliğinde etkili olan yüz bakım ürünüdür. Nemlendirici ve yatıştırıcı etki alanına sahip hassas, karma, normal ve kuru tüm ciltlerin kullanımına uygundur. Toner başlığı ile kullanımı kolaydır. Ultra nemlendirici özelliği sayesinde cildi derinlemesine rahatlatır. Lavanta, oğul otu ve Aloe Vera ile zenginleştirilmiş içeriği cildi nemlendirirken aynı zamanda dış etmenlere karşı koruma sağlar. Anti alerjik özelliğe sahip Dermalogica Multi Active Toner cildi beslemeye yardımcı olmaktadır. Yüz ve boyun bölgesinde kullanılan Dermalogica Multi Active Toner cilt yüzeyine anında etki eder. Suni koku ve suni renklendirici içermez. Ekstra rahatlatır.

Dermalogica Hassas Ciltler için Tonik, cildin yeterince nem almasını ve gözeneklerin dibinde kalan kiri, tozu ve dış etmenleri temizlemek adına kullanılan Dermalogica toniktir. Hassasiyet, kızarıklık, tahriş gibi sorunları gidermeye yarayan cilt bakım ürünleri arasında yer almaktadır. gözeneklerin sıkışmasına ve derinlemesine temizlenmesine yardımcı olan Dermalogica Ultracalming Mist suni koku ve yapay renklendirici içermez.

2 ürün
    T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.