sadsad x
asdasd

Dermalogica Tıraş Bakımı

Cilt bakımında kadınların olduğu kadar erkeklerinde ihtiyaçları giderilmektedir. Özellikle temizlik yapılırken oluşan hasarlar sonucunda erkeklerin bakım yapması gerekmektedir. Yüz bakımında etkili olan doğal bitkisel ürünler erkeklerin rahatlıkla dermokozmetik ürünler kullanmasını sağlamaktadır. Dermalogica markası tıraş öncesi ve tıraş sonrası tüm cilt sorunlarını gidermeye yardımcı olan Dermalogica tıraş ürünleri ile cildin rahatlamasına ve tahrişin azalmasına yardımcı olmaktadır.

Erkeklerin günlük eğitim, iş ve profesyonel kariyer hayatında sürekli tıraş olması gereklidir. Temiz bir yüze sahip olmak için günlük olarak sakal ve bıyık temizliği gereklidir. Bu nedenle yüz hatlarında jilet, ustura ve permatik gibi kesici aletler tahrişe neden olmaktadır. Cildin sağlıklı görünmesini sağlayan tıraş ürünleri erkekler için mükemmel bir sonuç çıkarmaktadır.

Dermalogica tıraş ürünleri, tıraş olmakla beraber cildin güzel ve özenli görünmesini sağlamaktadır. Cildin yumuşak ve berrak görünmesine yardımcı olan Dermalogica tıraş ürünleri geliştirilmiş özel formülleri sayesinde erkeklerin güne daha iyi başlamasına vesile olmaktadır. Tıraş olurken kolaylık sağlayan Dermalogica tıraş bakımı, tahriş ve cilt hasarlarının giderilmesinde, bakterilerin oluşumunu engellemede önemli bir yere sahiptir. Kıl köklerinin kuruması ve gözeneklerin tıkanmasını önleyen tıraş bakımı serisinde yapay koku ve suni renklendirici içermez. Cilde herhangi bir alerjik reaksiyon göstermez.

Tıraş Yağı, cildi rahatlatan ve kolay tıraş olmayı sağlayan cilt bakım ürünüdür. Kuru ve hassas ciltlere sahip kişilerin kullandığı Dermalogica tıraş bakımı kıl köklerinin yumuşamasını sağlamaktadır. Erkekler için özel olarak üretilmiş Dermalogica Close Shave Oil nemlendirici etkisi ile özellikle favori ve bıyık bölümlerinde şekillendirici özelliğe sahiptir. Yetişkin ve erkeklerin kullanımına uygun olan Dermalogica Close Shave Oil, tıraş olurken yaparken kayganlık sağlar. İçeriğinde herhangi bir zararlı madde ve katkı maddesi içermez.

Tıraş Öncesi Peeling, tıraş öncesinde Peeling etkisi yaratan yüz temizleme ürünüdür. Çift etkili yapısı ile kolay tıraş olmayı sağlar. Erkekler için özel olarak geliştirilmiş tıraş bakımı serisi cildi derinlemesine temizler. Sakalda batık çıkmasını engeller. Sakal kaldırıcı özelliği ile dış etmenlerin neden olduğu kir, toz ve yağ birikintilerinin giderilmesine yardımcı olmaktadır. Dermalogica tıraş bakımı gün boyu ferahlık ve hasarların giderilmesini sağlayan formülü ile cilt yüzeyinde oluşan ölü derileri arındırır. Sunu koku ve renklendirici içermez. Dermalogica Daily Clean Scrub kullananların memnuniyetini kazanmıştır.

Dermalogica Soothing Shave Cream, erkeklerin ortak derdi olan tıraş sonrası oluşan tahriş, kızarıklık, yanma hissiyatını yatıştırmaya ve ortadan kaldırmaya yardımcı olan cilt bakım kremidir. Hassas ve kuru ciltlerin rahatlıkla kullandığı Dermalogica Soothing Shave Cream cilde yüksek düzeyde kayganlık sağlayarak tıraşın kolay olarak tamamlanmasını sağlamaktadır. Dermalogica ürünleri cildin sağlıklı görünüme kavuşmasında etkili olmaktadır. Dermalogica Tıraş bakımı yaparken oluşan tahrişin azalmasına ve var olan tahrişi ortadan kaldırmaya yarayan formülü sayesinde cildi kir, hava, toz ve güneşin zararlı ışınlarına karşı koruma sağlar. Dermalogica tıraş ürünleri kullananların sıklıkla tercih ettiği ürünler arasındadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.