x
Kategoriler
Filtrele

Markalar

Geçmişten günümüze kadın ve erkeklerin en önemli sorunlarından bir tanesi cilt bakımının eksik olmasıdır. Cilt bakımı doğumdan itibaren farklı şekillerde uygulanmaktadır. Özellikle kadınların ilgi alanları arasında yer alan cilt bakımı birçok türde geliştirilmiştir. Bu uygulama türleri arasında jel, krem ve Peeling olarak ayrılmaktadır. Dermalogica Peeling ürünleri cilt yüzeyine etki alanı daha kuvvetlidir. Peeling yaparken içeriğinde bulunan tanecikler aktif bileşenlerini cilt gözeneklerine dolmasını sağlar. Cilt kanallarını en şekilde temizlemeye yardımcı olan Peelingler, Dermalogica markasıyla beraber doğal güzellik sağlar. Peeling ürünleri sayesinde cilt daha pürüzsüz ve mükemmel bir görünüme kavuşur. Canlı bir görünüme kavuşan cilt, kozmetik ürünlerinin kullanılmasına uygun bir hale gelir. Leke giderici veya kırışıklık önleyici Peeling ürünleri cilde daha kolay ve kısa sürede etki eder.

Dermalogica Peeling ürünleri, göz çevresi ve dudak bölgesi haricinde tüm yüze kullanıma uygundur. Tüm ciltlerin kullandığı Peelingler herhangi bir alerjik reaksiyon yaratmaz. Hassas ciltlerinde kullandığı  Peeling ürünleri özel olarak test edilerek kullanıma uygundur. Doğal evde yapılan peelinglerin aksine dermokozmetik ürünler arasında yer alan kaliteli ürünleri kullanmak daha güvenlidir. Bu nedenle Dermalogica doğal bitki özlerinin yardımıyla hazırladığı ürünler sayesinde doğal kaliteli Peeling yapmaya uygundur. Dermalogica ürünleri güzellik kavramını doğal yollardan sağlamanıza yardımcı olur. Dermalogica kullanıcılarının sıklıkla tercih ettiği Peeling ürünler arasında Dermalogica Skin Prep Scrub yer almaktadır.

Dermalogica Peeling Ürünleri

Peeling Jel, bakımı en zor cilt tiplerinden yağlı ciltlerin kullanımına uygundur. Gözeneklerin tıkanmasıyla yağ kanalları dolar ve cilt kötü bir görünüm kazanır. Ölü hücrelerin yüz çeperlerini doldurması kirli görünmesine neden olur. Bu nedenle cilt temizliği dikkat edilmesi gereken noktalardan biridir.  Peeling ürünleri kullanıldıktan sonra yüz ovali daha aydınlık pürüzsüz bir görünüme kavuşur. Daha sonra kullanılacak olan ürünlerin cilde daha iyi etki etmesini sağlayan Dermalogica Skin Prep Scrub tahriş ve kızarıklığı yok eder. Cildin hasar görmesinden kaynaklanan kızarıklık ve tahrişi kısa sürede normal haline dönmesine yardımcı olan Dermalogica peeling jel ıslak ve akışkan bir yapıda değildir. Cildin mat görünmesini sağlar. yağ fazlasını giderir.  Dermalogica ürünleri arasında etkinliğini en iyi şekilde gösteren Dermalogica peeling anti alerjik özelliğe sahiptir. Granüllü yapıya sahip olan Dermalogica Peeling ebegümeci ve sarmaşık özü ile uyarılmayı azaltır. Cilde uygulanacak kozmetik ürünlerinin cilde hızlıca etki etmesini sağlar.  Cildi rahatlatır ve yatıştırıcı özelliği ile kullananların dikkatini çeker. Dermatolojik testlerden ve çalışmalardan başarı ile geçen Dermalogica peeling jel kullananların çoğunda etkisini başarı ile göstermiştir. Özellikle kadınlar üzerinde yapılan bu testler sonucunda Dermalogica peeling ürünleri kullanan kadınların tekrar denemek istediği ürünler arasına girmeyi başarmıştır. Göz çevresi hariç tüm yüze uygulanan haftada üç kez kullanılan dermokozmetik ürünlerdir.

Dermalogica Peeling

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.