Yandex Metrica

Dermalogica Leke Kremi

2 ürün

  Cilt bakımında en sık rastlanan sorunlardan bir tanesi cilt lekeleridir. Cilt lekeleri özellikle kadınların kâbusu olmaktadır. Güneşin zararları ışınları, dış etmenler; hava, kir, toz, yaşlanma belirtilerinden kaynaklanan lekeler, gebelik süresince meydana gelen lekeler ve dermokozmetik operasyonlardan kaynaklanan lekeler olarak çeşitlere ayrılmaktadır. Ciltte oluşan bu lekeler zamanla aynaya baktıkça göze batmaya başlar. Pürüzsüz ve kusursuz bir cilde sahip olmak isteyen kişiler için can sıkıcı bir hale gelir. Dermalogica leke kremi özellikle hassas ciltlere sahip kişilerde etkili formül içeriğiyle sorunları çözmeye yardımcı olur.

  Leke kremi, cilde aydınlık ve parlak bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur. Ton farklılıkları olan ciltlerde etkisini kısa sürede göstermektedir. Cilt bariyerlerinde biriken kir ve tozun giderilmesini sağlayan leke kremi yüz bakımında etkili sonuçlar çıkarmaktadır. Pürüzsüz ve daha düzgün bir görünüme kavuşmak için hazırlanmış Dermalogica leke kremi güneş ışınlarının neden olduğu cilt lekelerinin oluşmasını engeller. Gebelik döneminde ciltte lekelenmeler görülmektedir.  Bu lekeler cildin görünümü olumsuz olarak etkilemektedir.  Nemlendirici özelliği de bulunan Dermalogica leke kremi dermatolojik uzmanlar tarafından klinik araştırmalardan ve testlerden geçerek başarılı sonuçlar almıştır. Cilt bakımında mükemmel sonuçlar çıkarmayı sağlayan Dermalogica ürünleri kullananlar tarafından sıklıkla tavsiye edilmektedir.

  Dermalogica Leke Kremi Ürünleri

  Dermalogica Leke Giderici, cilt lekelerinin giderilmesini nemlendirme ile tamamlayan yüz bakım kremi hassas, karma, normal tüm ciltlerin kullanımına uygundur. Cilt yenileyici özelliğe sahip olan Dermalogica C-12 Concentrate temizleyici olarakta etkisini göstermektedir. Dermalogica C-12 Concentrate paraben içermez. Suni koku ve renklendirici içermez. Hipoalerjik bir üründür. Ciltte homojenliği sağlamaya yardımcı olur. Ton farlılıklarının giderilmesini sağlar. Ciltte kadifemsi bir yumuşaklığın oluşmasını sağlar.

  Dermalogica Daily Resurfacer, cilt yenileyici özelliği bulunan yüz bakım ürünü her cilt türü için kullanıma uygundur. Cilt yüzeyinde meydana gelen kahverengi lekelerin giderilmesinde yardımcı olan Dermalogica Daily Resurfacer birçok formüle göre daha fazla etkinlik sağlamaktadır. Cildi yenileyici, düzgünleştirici, parlaklık verici özellikleri ile mükemmel bir görünüm elde etmeye yardım eden cilt bakım ürünleri özellikle dirsekler, bilekler ve topuklarda oluşan lekelerin giderilmesini sağlar. Portakal kokusu doğal içerik maddesinde bulunmaktadır. Suni koku içermez. Kozmetik ürün maddeleri bulundurmaz. Paraben ve renklendirici içermez. Paçuli, lavanta, sandal ağacı gibi özlerle oluşan yağ vücudun sağlıklı görünmesini sağlar.

  Dermalogica gece bakım kremi hassas dâhil tüm ciltlerin kullanıma uygun olan paraben içermeyen Dermalogica leke kremi ürünleri arasında yer almaktadır. Yaşlanma belirtileri içinde fayda sağlayan Pure Night gözeneklerin daha çok gece olan nem ihtiyacının giderilmesini sağlar. Gece yapılan bakımlar cildin altında bulunan dokuyu nemlendirmeye daha uygundur. Bu sayede daha yumuşak ve ipeksi bir dokunuş sağlayan ciltler aydınlanarak lekelerinin ortadan kalkmasını sağlar. Derin ve ya ince çizgilerin doldurulmasında etkili olan yüz bakım ürünü cildin erken yaşlanmasını önler.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.