x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim
Kategoriler
Filtrele

Markalar

Hayatımızın büyük bir alanında yer alan kremler, cildi korumaya ve nemlendirmeye yardımcı olmaktadır. Yağ ve mum gibi maddelerden yapılmaktadır. Dermalogica krem ürünleri cildi dış etmenler olan hava, kir, toz, güneş ve yağmurdan koruyan koyu kıvamlı kozmetik ürünlerdir. Dermalogica krem cildi nemlendirmeye veya yumuşatmaya yarayan formülü ile kullanıcılarının karşısına çıkmaktadır. Hücre yenilemesini gerçekleştirmeye yardımcı olan Dermalogica kremler cildin hassasiyetini güçlendirir ve içeriğinde bulunan özlerle Dermalogica, güzellik kavramını doğallıktan ödün vermeden insanlığa sunmuştur.

Dermalogica Krem Etkileri

Dermalogica Kremler cildi yatıştırmaya ve kuruluğun giderilmesinde etkili olarak yarar sağlamaktadır. Soğuk havalarda sıklıkla meydana gelen cilt kuruluğu yanma, batma ve sızıntı gibi sorunların meydana gelmesine neden olur. Bu sorunların ortaya çıkmasını önlemek ve ipeksi bir dokunuşa sahip olmak için kullanıcılar gün içerisinde ihtiyaç doğrultusunda krem kullanmaktadır. Dermalogica kremi kullananlar tarafından yaşlanma belirtilerini azaltması ve nemsizlikten kaynaklanan kırışıkları yok etme özelliğini test edip onaylamışlardır. Dermalogica krem ürünleri birçok cilt sorununa çözüm sağlamaktadır. Bunlar arasında akne ve akne izleri, göz çevresi bakımı, kırışıklıklar, kızarıklıklar, esneklik kaybı gibi sorunlar yer almaktadır. Kuru, hassas, normal tüm ciltlerin kullanımına uygun olan Dermalogica krem ürünleri ev temizliğinde kullanılan deterjanların cilde etki ettiği kimyasal reaksiyonların giderilmesine yardımcı olur. Tahriş ve kuruluğa neden olmadan rahat bir bakım sağlayan Dermalogica krem, hassas ciltlerde meydana gelen kan damarlarının hasar görmesini engeller.

Dermalogica Krem Ürünleri

Dermalogica Nemlendirici Krem, cilde orta düzeyde nemlendirme sağlayan krem, kuru ciltlerin kullanımına uygundur. Antioksidan içeren Dermalogica Skin Smoothing Cream cildin derinlemesine nem kazanmasına ve nefes almasına yardımcı olur. Cilt elastikliğini ve ince çizgilerin yok edilmesinde etkili olmaktadır. Tüm cilt tiplerinde etkisini gösteren Dermalogica Skin Smoothing Cream karma ve hassas ciltlerde orta düzeyde nemlendirme sağlar. Suni koku içermez ve parfümsüz yapısıyla renklendirici kullanılmaz. Anti alerjiktir.

Pure Night, tüm ciltlerin kullanımına uygun olan yüz bakım kremidir. Anti aging özelliği bulunan ve cildi ihtiyacı kadar nemlendirme sağlayan Pure Night nemlendirici krem cilt renk farklılıklarını azaltmaya yarayan formülü sayesinde ince dokuların dolmasını ve güçlenmesine yardım eder. Gece kullanılan nemlendirici krem gün boyu yumuşak bir cilde kavuşmayı sağlar. Formülünde paraben ve sabun bulundurmaz.

Dermalogica Tıraş Öncesi Krem, erkeklerin en sık sorun yaşadığı sakal için hazırlanmış kıl köklerini nemlendirmeye yaran cilt bakım ürünüdür. Tıraş öncesi kullanılan Dermalogica Pre-Shave Guard sert kıl köklerinin yumuşamasına ve daha fazla nefes almasına yardımcı olur. Yüz bakımında kullanılan sakal nemlendirici krem yetişkin ve gençlerin kullanımına uygundur. Tıraş bıçağına kolay kayganlık sağlayan Dermalogica Pre-Shave Guard nemlendirici krem karanfil özü ile hoş bir hissiyat uyandırır. Rahatlık ve kolaylık sağlan Dermalogica ürünleri arasında yer alan Dermalogica Pre-Shave Guard erkek bakımında Peeling özelliği ile kızarıklıkların giderilmesini sağlar. 

Dermalogica Krem

1 2
1 2
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.