Yandex Metrica

{{title}}

Göz, güzellik kavramını anlatırken gözler en çok dile getirilen organımızdır. Yaşam boyunca dışardan gelen etmenler ve şartları cilt bakımında olumsuz sonuçlar meydana getirmektedir. Gözaltında oluşan morluklar, torbalanmalar, ince çizgiler ve kırışıklar kötü bir görünüme neden olur. Göz çevresinde oluşan bu sıkıntılar rahatsız edici bir his uyandırır. Gözaltları hassas bir yapıya sahiptir. Bu nedenle kullanılan kozmetik ürünlerini seçerken kaliteli ve kullanılabilir olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir. İçeriğinin ne olduğu bilinmeyen kalitesiz kozmetik ürünlerini kullanmak olumsuz sonuçları meydana getirir. Gözaltına uygulanan kozmetik ürünler zamanla cildin yıpranmasına ve hasar görmesine neden olur.

Dermalogica Göz Kremi, kullanıcılarının büyük bir memnuniyetle tavsiye ettiği ürünler arasında yer almaktadır. Doğal içeriklere sahip formülü ile tüm ciltlerin kullanımına uygun olan Göz Kremi etkili bir biçimde cilt bakımını tamamlayıcı özelliğe sahiptir. Yüz bakımı yapılırken göz çevresi hassas olması nedeniyle bu bölgeye ayrıca bakım uygulamak gerekir. Gözaltında oluşan sorunlarda en zararlı etken, güneş ışınlarıdır. Dermalogica Göz Kremi güneş ışınlarına karşı hassas bir koruma oluşturmaktadır. Dermalogica, cildin daha sıkı ve güçlü olmasını sağlayan formülü sayesinde yaşlanma belirtilerini ve dış etkenlere bağlı sorunların giderilmesine yardımcı olur. Göz çevresinin ihtiyacını tam olarak gidermeye yönelik hazırlanmış Dermalogica Göz Kremi cildin nem oranını dengeler.

Dermalogica Göz Kremi Ürünleri

Dermalogica göz çevresi bakım kremi, yüksek koruma sağlayan nemlendirici ve besleyici göz çevresi bakım kremi hassas, karma, normal ve tüm ciltlerin kullanımına uygundur. Cildin doğal dengesini bozmadan gözaltında oluşan damar çatlaklarını, kırışıklıkları ve lekeleri gidermeye yardımcı olmaktadır. Güneşin zararlı ışınlarına karşı da koruma özelliği bulunan Dermalogica Age Reversal Eye Complex içeriğinde bulunan vitaminler ve mineraller sayesinde dolgun bir görünüme kavuşur. Gözaltları her zaman yüzün en dikkat çekici bölge olması nedeniyle yüz bakımı yaparken özen gösterilmesi gerekmektedir.

Dermalogica göz için ürettiği Göz Çevresi Kremi, zaman geçtikçe göz çevresinde oluşan yaşlanma belirtilerini engellemek ve daha iyi forma sokmak için hazırlanmış dermokozmetik ürünler arasında yer almaktadır. Gözeneklerin sıkılaşmasını ve daha genç görünmesine yardımcı olan Dermalogica Intensive Eye Repair cildin pürüzsüz ve kusursuz bir dokunuşa sahip olmasını sağlar. İçeriğinde doğal bitki özleriyle zenginleştirilmiş ürün cildi yeniler ve kuru ciltlere sahip kişilerin onarımını gerçekleştirir. Nem kaybı yaşayan cilt katmanlarının beslenmesine nem oranının düzenlemesine yardımcı olmaktadır. Dermalogica Intensive Eye Repair suni veya yapay bir koku içermez bitki özlerinin kendine has kokusuna sahiptir. Tahriş ve kuruluğun kısa sürede giderilmesini sağlar.

Dermalogica Total Eye Care, hassas ve dış etmenlere karşı aşırı duyarlı gözaltları için hazırlanmış krem cildi derinlemesine nemlendirir. Yaşlanma belirtilerini yok etmeye yardımcı olan Dermalogica Total Eye Care sakin ve daha güçlü bir cilde kavuşturur. Gözeneklerin nefes almasını sağlar. Serum formunda bulunan Dermalogica sıvı kozmetik ürünü anti alerjiktir.

5 ürün
    T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.