sadsad x
asdasd

Dermalogica Deodorant

Aramanız için sonuç bulunamadı

Aradığınız ürünü bulamadık

Vücudun doğal olarak salgıladı ter doğal bir olaydır. Terleme sonucunda meydana gelen kokunun etrafa yayılmasıyla etraftaki kişilerin rahatsız olmasına neden olur.  Günümüzde insanlar kişiliklerini yansıtmak adına güzellik kavramıyla örtüştürdüğü kokuları bedenine sıkarak daha hoş ve cezbedici görünmektedir. Aşırı terleme metabolizmayı ve vücut reaksiyonlarını olumsuz etkiler. Vücudu rahatsız eden terlemenin azalmasını sağlamak mümkündür. Bunun için deodorant kullanımı tavsiye edilmektedir. Doğaya ve vücuda daha az zararı dokunan deodorantlar cilt yapısını korur ve cildin hasar görmesini önler.

Dermalogica Deodorant Ürünleri Etkileri

 Günlük yaşantıda her birey ter kokusundan şikâyetçi olmaktadır. Hem kişi hem de çevrede bulunan kişileri rahatsız eden kokunun önlenmesi kullanıcıların güvenini olumlu şekilde etkilemektedir. İş, okul ve seyahat esnasında vücudun hareketle normalden fazla salgıladı kokular kadınlar ve erkekler üzerinde aynı etkiye sahiptir. Kapalı ortamlarda daha belirgin olan kötü kokuları önlemek için uygulanan yöntemlerden biri sık sık duş almak ve deodorant kullanmaktır.
Deodorant serisi gün içerisinde bedene hapsolan ve rahatsız edici kokulardan kurtarmak için hazırlanmış doğal dermokozmetik ürünüdür.

Normal, hassas ve tüm ciltlerin güvenle kullanabileceği Dermalogica Deodorantların içeriğinde bulunan bitkilerin özlerinden oluşan doğal bir kokuya sahiptir. Doğal kokuya sahip olan Dermalogica cilt korumasını ve cilt bakımını aynı anda yapar. Cildi rahatsız etmeyen içeriği ile koruma sağlar. Kötü kokuları giderdiği bilinen karanfilin de içerisinde bulunan Dermalogica Deodorant cildin olumsuz etkilenmesinin önüne geçer. Hassas ciltlerde olumlu etkilerini gösteren Dermalogica deodorant ürünleri kullananlar tarafından büyük ilgi görmektedir. Kullananlar tarafından tercih edilen deodorant ürünleri arasında vichy, femfresh, bioderma, brut, chloe gibi markalar yer almaktadır.

Dermalogica Deodorant Ürünleri

Deodorant, terlemeye karşı mücadele veren Dermalogica Environmental Control Deodorant hassas, karma, normal ve yağlı tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur. Stick formuyla kayganlık sağlayan  deodorant doğal bitki özlerinin oluşturduğu kokusuyla cildi rahatsız etmez. Kötü kokuları yok etmede yardımcı olan Dermalogica Environmental Control hassas ve alerjik ciltlerin de rahatlıkla kullanabileceği Hipoalerjik içeriğe sahiptir. Koltuk altına uygulanan stick cildi tahriş etmez. Cilde hoş bir koku sağlayan deodorant cilt bakımında da etkili bir şekilde fayda sağlar. Cildi korur ve olumsuz sonuçların meydana gelmesini engeller. Rahatsız edici ter kokusunu uzun süre absorbe eden Dermalogica deodorant, çeşitli alınan ilaçlar, stres, korku ve heyecan gibi ter bezlerinin normalden fazla çalıştığı durumlarda etkisini ikiye katlar. İçerisinde bulunan karanfil, kişniş ve zufa otu ile kötü kokuları kontrol altına alır ve zaman içerisinde ağır kokunun hafiflemesinde yardımcı olur. İz bırakmayan dokusuyla kıyafetlerde leke oluşmasını önler. Günlük kullanıma uygun olan Environmental Control koltuk altına istenilen sıklıkla kullanmaya uygundur. Duş sonrası kullanılan Dermalogica deodorant göz çevresinden kaçındırılmalıdır. Temas halinde ise bol su ile yıkamalıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.