sadsad x
asdasd

Dermalogica Bakım Ürünleri

24 Şubat 2017
Dermalogica Bakım Ürünleri

Dermalogica Bakım Ürünleri

Merkezi Amerika’da olan ve iki kişi tarafından kurulan dermakozmetik markası, diğer markalara göre daha farklı formüllerle üretilmiştir. Tamamen doğal bitki özlerinden yararlanarak üretilen Dermalogica ürünleri kozmetik katkı maddesi katiyen içermemektedir.  Yüz ve vücut üzerinde gösterdiği olumlu sonuçlar sayesinde kırka yakın satış merkezinde kullanıcıların huzuruna sunulmaktadır. Karma, yağlı, normal tüm ciltlerin sıklıkla tercih ettiği ürünlere sahiptir.

Cilt bakımında dünyaca başarı yakalamış marka, lekeli, akneli, kırışık ve bunun gibi birçok cilt sorununa kalıcı olarak çözüm sağlamaktadır. İçeriğinde çeşitli bitkilerin özü esas alınarak üretilen ürünler düzenli kullanım sonrasında pürüzsüz ve kusursuz bir cilde kavuşturmaktadır.

Dermalogica Age Smart, erken yaşlanma belirtileri olan ince çizgi, kazayağı ve derin kırışıklıkların giderilmesine yardımcı olur. Yaşlanmanın önüne geçerek genç ve bakımlı bir görünüm sağlar. Renklendirici ve suni koku içermez.

Cildin hak ettiği temizlemeyi gerçekleştirmek sanıldığı kadar zor değildir. Dermalogica temizleyici serisi içerisinde bulunan ürünler ile özel olarak tasarlanmıştır. Temizlik ürünlerinde herhangi bir yapay madde içermemesi derinlemesine temizliği daha aktif bir hale getirir. Cilt temizliğinde oldukça başarılı olan ürünler, cilt bariyerlerine inerek yağ kanallarının toparlanmasına ve fazlalıkların giderilmesine yardımcı olur.

Dermalogica Güneş Koruyucu ürünler yaz aylarında bebek, çocuk ve yetişkinlerin kullanımına uygundur. Güneşin zararlı ultraviyole ışınlarından korumaya yardımcı olan güneş kremleri aynı zamanda leke görünümlerinin ortadan kaldırılmasını sağlar. Günlük kullanıma uygun bir yapıdadır. Suya dayanıklı ve paraben içermeyen formüle sahiptir.

Doğallıktan ödün vermeyen Dermalogica bakım ürünlerini dermokozmetika olarak bu hafta sizlere aktarmak istedik. Kadınların ve erkeklerin gönül rahatıyla kullanabileceği ürünler uygun fiyatlar ve avantajlı ödeme seçenekleriyle anında sipariş verebilirsiniz.

Facebook yorumları

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.