x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim
Kategoriler
Filtrele

Markalar

Günümüzde çoğu insan akneyi ergenlikte yaşanan bir sorun olarak kabul etse de birçok kadın akne ve akne izlerinden şikâyetçi olmaktadır. Cildin alt katmanlarında bulunan yağ kanallarının dolması ile tıkanan gözeneklerin dışarıya doğru uç vermesine akne denir. Akne her on kadından birinin kâbusu olmaktadır. Özellikle kadınlarda fazlaca meydana gelen akne ve akne izleri özel günlerde varlığını arttırır. Akne oluşumunda etken olan düzensiz beslenme, kalitesiz kozmetik ürünler ve eksik yapılan cilt temizliği kişilerin kötü bir görünüme sahip olmasına neden olur.

Dermalogica ürünleri cilt bakımını eksiksiz ve kusursuz bir şekilde tamamlar. Dermalogica laboratuvarlarında hazırlanmış akne ürünleri içeriğinde katkı maddelerinin doğal güzellik kavramına uyum sağlamadığı gerekçesiyle kozmetik ürünler kullanmamaya özen göstermiştir. Tamamen doğal içeriklerden elde edilen Dermalogica ürünleri bitki özlerinin karışımından elde edilen hoş kokularla cilt bakımını tamamlamaktadır. Akne kremi çift taraflı bakım sağlar cildi hem derinlemesine hem de yüzeysel olarak temizlemeye yardım eder. Sebum seviyesini düzenleyici etkiye sahip olan Dermalogica akne kremi aknenin yeniden oluşmasını engeller. Aşırı yağlı ciltlerinde kullanımına uygun olan ürünler içeriğinde bulunan özler ve vitaminlerle yüz güzelliğini belirgin bir hale getirir.

Dermalogica Akne Kremi Ürünleri

Dermalogica Gentle Soothing Booster, Akneye meyilli hassas ciltler için bitkisel içeriklerle hazırlanmış dermokozmetik ürünlerdendir. Dış etmenlerden kaynaklanan hassasiyet sorunların ortadan kaldırmaya yardımcı olmaktadır. Yüz bölgesinde kullanıma uygun olan Dermalogica Gentle Soothing Booster alerjik etki etmez. Suni kokuya sahiptir. Dermalogica akne kremi içerik dokusunda Renklendirici bulundurmaz. Cildi rahatlatır ve yatıştırmayı sağlar. Hafif bir his uyandırır. Kırmızı ahududu özüyle cildi yeniden onarmaya başlar.

Dermalogica cilt temizleyici arındırıcı özelliği ile hassas ve akneye meyilli ciltler için doğal bitki özlerinden üretilmiştir. Ciltte yağ kanallarının dolmasıyla oluşan aknenin çıkmasına neden olan etkenleri ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Dermalogica Clearing Skin Wash içeriğinde bulunan formül sayesinde cilt bakımı ve yağ depolarının temizlenmesini kontrol ederek dengelenmesini sağlar. Yetişkinler ve gençlerin kullanımına uygun olan temizleyici bakım ürünü antiseptik özelliğe sahiptir. Klinik araştırmalardan ve dermatolojik testlerden başarı ile geçen Dermalogica Clearing Skin Wash paraben, suni koku ve yapay renk tonu içermez.

Dermalogica Kil Maskesi yağ depolarının dolması ve gözeneklerin tıkanmasıyla oluşan veya oluşmaya meyilli akneli ciltler için üretilmiştir. Cilt toleransını dengeleyen yüz bakım maskesi cildin yağ fazlasını emer ve cilt yüzeyinin sıkılaşmasına yardım eder. Nemlendirme özelliğine sahip Skin Refining Masque Peeling olarakta kullanılabilir. Tahrişe, kızarıklığa ve kaşıntıya engel olan içeriği ile insanlığın hizmetine sunulan dermokozmetik ürün cildin kurumasını önlemeye yardımcı olur. Zamanla cilt yüzeyinde biriken ölü hücreleri yerinden kaldıran Dermalogica akne kremi yüz bakım maskesi, içeriğinde paraben bulundurmaz mentollü yapısıyla cildi yatıştırır ve rahatlamasını sağlar. Yüz boyun ve göz çevresine uygulanır.

Dermalogica Akne Kremi

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.