sadsad x
asdasd

Dermaheal

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
Aramanız için sonuç bulunamadı

Aradığınız ürünü bulamadık

Dünyaca ünlü bir kozmetik firması olan Caregen başarısını, gelişmiş Ar-Ge çalışmalarına ve bu çalışmalar sonucu patenti alınmış ürünlere borçludur. Dermaheal, 2004 yılında Caregen tarafından üretilmeye başlanmış, 120 ülkede faaliyet gösteren ve ürünlerini daima son teknolojiye uygun tutmak üzere, teknolojik inovasyonu ilke olarak benimsemiş bir cilt bakımı ürünleri ve dermokozmetik markasıdır.

Dermaheal, marka adını deri ("dermis") ve iyileşme ("heal") kelimelerinin birleşiminden almaktadır. Cildin iyi korunabilmesi için birçok ürün formülize etmektedir. Dermaheal, ürünlerini biomimetik uyumlu olarak üretmektedir. Biomimetik, doğada bulunan canlıların üstün özelliklerinin, çalışma prensipleri model alınması ile, bu doğal avantajlardan faydalanılacak geliştirme ve üretim çalışmalarına verilen isimdir.

Dermaheal Ürünleri

Dermaheal markasının cilt bakımı ürünleri; temizleyicilerden nemlendiricilere, masaj keremleri ve inceltici kremlerden  profesyonel serumlara, saç bakımı ürünlerinden göz çevresi bakımı ürünlerine kadar oldukça geniş bir yelpazede çeşitlilik arz etmektedir. Tüm ürünler laboratuvar araştırmaları ile geliştirilmektedir. Dermaheal cilt bakımı ürünleri dermatolojik testlere tabi tutulmakta olup, bu testlerden onay aldıktan sonra piyasaya sürülmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.