x

DDF Wrinkle Relax - Botox Etkili, Lokal Çizgi Açıcı Serum 15ml

Botox Etkili, Lokal Çizgi Açıcı Serum 15ml

%30 indirim
379,00 TL 265,30 TL
Ref. 102000008

DDF - Wrinkle Relax

Lokal Çizgi Açıcı Serum 15ml

Yaşlanma etkilerini cerrahi müdahale ve enjeksiyon olmaksızın minimuma indirmek üzere tasarlanmış bir cilt bakım serumudur. Diğer yüz tedavileri eşliğinde de uygulanabilir.

  • 2. haftadan itibaren kırışıklıkların görünümünde gözle görülür azalma meydana gelir
  • 45 veya 60. günden itibaren kırışıklıklarda %50' ye varan azalma gözlenir.
  • 60. günden itibaren günde bir kez, sabahları uygulama sonuçları kalıcı kılar.

Formül içinde yer alan maddeler:

  • Palmitoyl Tetrapeptide-7, Acetyl Hexapeptide - 8, Palmitoyl Oligopeptide: Fibroblastları uyarır. Kolajenaz enzimini bloke ederek, kolajen sentezini artırır. Cilde sıkılık ve elastikiyet kazandırırken, çizgileri minimize eder.
  • Magnezyum Askorbil Fosfat (Vit.C): Antioksidandır, cildi sağlamlaştırır.
  • Soya İsoflavanları (Fito-östrojen) : Kolajen ve elastin yapımını tetikler, cildi nemlendirir.
  • Retinil Palmitat : A vitamini türevidir. Çizgi oluşumunu engeller.
  • Sodyum Hyaluronat : Cildi nemlendirir.
  • Squalaine : Transepidermal su kaybını engelleyerek cildi nemlendirir.

Kullanım Şekli: ilk 2 ay sabah ve akşam, temiz cilde iki kaş arası, göz çevresinde kaz ayağı çizgileri ve alında mimik çizgileri üzerine alt ürün olarak uygulanır. 2 aydan sonra uygulamaya sadece sabahları devam edilir.

15ml

Garanti ve İade Koşulları

Dermokozmetika'dan satın aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde faturanız ile birlikte iade edebilirsiniz.

Faturasız ürünlerde iade yapılamamaktadır. İade edilecek ürünlerin orjinal ambalajlarında, ambalajı açılmamış, fiziksel açıdan hasar görmemiş, kullanılmamış, yeniden satılabilir durumda olması ve ürünün orjinal faturasının da gönderilmesi gerekmektedir. Faturasız ürünler kabul edilmemektedir.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir hasar varsa mutlaka "Hasar Tespit Tutanağı" tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürünü teslim aldıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu lütfen unutmayınız.

İade sebebiyle tarafımıza iletmek istediğiniz ürünleri Aras Kargo vasıtasıyla Dayne Sağlık adına kargo ücreti ödemeden gönderebilirsiniz.

İade Hazırlığı ve İadenin Onaylanması

İade talebinizi iletişim sayfamızdan form, e-posta veya telefon yoluyla bize iletiniz. İadeniz öncelikle tarafımızca incelenir, yukarıda belirtilen şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır.

İade edilecek ürünler ürünün faturası ile birlikte aşağıda belirtilen adrese gönderilir.

İade onaylandığında, ürün ücreti yasal süre olan 3 iş günü içerisinde iade edilir. Bu süre Dermokozmetika'nın iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar.


İade Kargo Gönderi Adresi

Dayne Sağlık Ürünleri Ltd. Şti.
Koşuyolu Mahallesi. İbrahimağa Camii Sokak. No: 11 D: 2 PK34718
Kadıköy/İstanbul

Müşteri Hizmetleri

+90 (850) 840 84 00

Dermokozmetika, kaliteli ürünler ve kaliteli hizmet prensibini benimseyerek müşteri memnuniyetine verdiği önem doğrultusunda hizmet vermektedir. Buna ek olarak "Fiyatın Uygunluğu" kriterini de göz ardı etmeyerek "Daha Ucuzunu Buldum!" özelliği ile, ürünlerimizi başka bir online alışveriş sitesinde daha ucuza bulmanız halinde aynı ürünü daha da ucuza alabilme imkanını sunmaktadır.

Daha Ucuzunu Buldum!
DDF Wrinkle Relax - Botox Etkili, Lokal Çizgi Açıcı Serum 15ml ürünü aşağıdaki kategori ve marka sayfalarında listelenmektedir.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.