sadsad x
asdasd

DDF

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}

Aramanız için sonuç bulunamadı

Aradığınız ürünü bulamadık

DDF, 20 yıldır alanında hizmet veren dermokozmetik markadır. Bilim adamları, uzman cilt doktorları tarafından yapılan araştırmalar ve çalışmalar sonucunda birbirinden farklı etkilere sahip ürünler geliştirilmiştir. Her cilt tipine göre özel olarak hazırlanan ürünler cilt sağlığını koruma adına başarılarıyla kullananlar tarafından beğeni kazanmıştır.

DDF bakım ürünleri, cilt yüzeyinde meydana gelen, kuruluk, leke, kırışıklık, yağlanma, akne ve akne izleri gibi pek çok sorun üzerinde çözüm bulucudur. Tüm ciltlerin ihtiyacı düşünülerek geliştirilmiş ürünleriyle geniş ürün yelpazesine sahiptir.

DDF Ürünleri ve Özellikleri

DDF markası tarafından üretilen serum çeşitleri yapılacak bakımın daha yoğun ve hızlı olarak etki etmesine yardımcı olur. DDF bakım ürünleri içinde yer alan Protective Eye Cream, en hassas ve genellikle ilk yaşlanma belirtilerinin görüldüğü göz çevresinde kırışıklık ve ince çizgilerde düzelme sağlamaya yardım eder. Gözaltı ve çevresine aydınlık ve pürüzsüz bir görünüm verir. Güneş koruyucu özelliği sayesinde dış etkenlere karşı koruma sağlar. Göz çevresi hassas bir bölgedir ve her zaman nemli tutulması gerekir.

Zaman içerisinde birtakım çevresel faktörlerin etkisiyle cilt yıpranmaya başlar. Yaşlanma belirtileri, ince çizgiler kendini gösterir. DDF Wrinkle Relax cilt üzerinde meydana gelen kırışıklık sorununa karşı özel olarak formülü sayesinde çözüm sağlar ve gereken bakımı gerçekleştirir. Oluşmuş kırışıklıklarla mücadele ederken yeni oluşumların meydana gelmesine engel olur. Cildi genç tutar, düzenli kullanımla istenilen etkiyi elde etmek mümkün olur.

İnsanların sık yaşadığı sorunlarından biri de, cilt altındaki yağ fazlasıdır. Yağlı duran ciltlerde parlamalar oluşur ve bu cildin temiz görünmesini engel olur. Cilde uygun geliştirilmiş ürünlerle temizleme işlemi yapmak oldukça önemlidir. DDF bakım ürünleri içerisinde yer alan Blemish Foaming Cleanser, yağlı ciltlerin temizliği için tasarlanmış bir üründür. Ciltteki parlamaları gidermeye yardımcı olur. Sebum seviyesini kontrol altına alır. Cilt yüzeyini hem temizler hem de cildin ihtiyaç duyduğu nemi karşılar.

Yüz bakımında ilk temel uygulama olan temizlemeyi derinlemesine sağlamaya, ölü hücreleri arındırmaya yardımcı peeling çeşitlerinden cilt yapısına ve ihtiyacına uygun olan ürünleri seçerek etkili ve kalıcı sonuçlar elde edebilirsiniz ve daha sonraki bakım işlemlerine zemin hazırlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.