sadsad x
asdasd

Daylong

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
4 ürün

  Güneş bakımında uzun yıllardır deneyimli markalardan Daylong, cilt tipine özel olarak geliştirdiği ürünleriyle güneşin zararlı ışınlarından korunmanıza yardımcı olmaktadır. Güneş ışınları sebebiyle ciltte oluşabilecek lekelenme, nem kaybı, kırışıklık gibi problemlerin önüne geçmek için Daylong’un yüksek koruma faktörlü koruyucularını öneriyoruz. Çocuklar için de özel serileri olan markanın güneş sonrası bakım için de ürünleri bulunmaktadır. Güneş ışınlarından cildi koruyarak fayda sağlamak için Daylong ürünlerini güvenle kullanabilirsiniz.

  Daylong Güneş Kremi Ürünleri ve Güneş Koruyucular


  İsviçreli bir marka olan Daylong, Eczacıbaşı güvencesiyle güneş koruyucu ürünlerini Türkiye ile de buluşturdu. Güneş koruyucu bakım için sprey ve krem formundaki ürünleriyle dikkat çeken Daylong ürünleri özellikleri burada anlatılmaktadır.

  Güneş cildimizin hem dostu hem de düşmanıdır. Fazlası zarar olan ve cilt bakımı konusunda tedbirli olunmadığında cildin erken yaşlanması ve yıpranmasına yol açan güneş, aynı zamanda D vitamini kaynağıdır.

  Günün herhangi bir saatinde dahi sokağa çıkıldığında koruyucu sürülmesi gereken bu doğal enerji, kemiklerin güçlenmesi, vitamin sentezlenmesi için son derece önemlidir. Deri kanseri ve güneş alerjisine karşı koruma sağlayan Daylong ürünleri, iki yıllık bir çalışmanın ürünü olarak aktinik keratoz ve skuamöz hücreli korsinomların kanseri önlediği sonucuyla ortaya çıkmıştır.

  UVB ve UVB ışınlarına karşı koruyucu bir etki sağlayan Daylong güneş koruma ürünleri PEG emülsifiye edici maddeler ve koruyucu madde içermeyen bir seridir. Her yaştan kişinin güvenle kullanabileceği bu ürünler, cilt lekelenmeleri, ince çizgi ve kırışıklıkların görünümünün azalması ve kızarıklıklara karşı etkilidir.

  Her mevsim tercih edebileceğiniz güneş koruyucu bakım ürünleri kullanarak akneli ya da çok kuru cildinize ihtiyaç duyduğu bakımı sağlayabilirsiniz. Güneş koruyucu ve güneş sonrası bakım için satın alacağınız Daylong markasının tüm ürünlerini sitemizden uygun fiyatlara temin edebilirsiniz.

  Kullananların büyük bir kısmının memnun kaldığı Daylong güneş koruma serisi ile cildiniz daha aydınlık ve pürüzsüz görünecek.

  Daylong Ürün Çeşitleri

  Birçok güneş koruyucu bakım ürünü gibi Daylong ürünleri de farklı formlarda, farklı cilt tiplerine özel olarak üretildi. Saat 11:00 ile 16:00 arasında güneşe maruz kalmaktan kaçınarak, açık renk giysiler giyinmenin tek başına etkisi yoktur. Çünkü güneşten korunmak için hafif bir gün ışığı dahi önemlidir. Güneşe çıkmadan 20 dakika önce süreceğiniz ürünleri hassas çocuk cildi ve yetişkinler için özel olarak üretilmiş çeşitleriyle her mevsim çantanızda bulundurabilirsiniz.


  Daylong Face SPF 50+ Sensitive


  SPF 50+ özelliği bulunan Daylong Face Sensitive serisi, cildin yüzeyinde koruyucu bir tabaka oluşturarak yüksek bir koruma sağlar. Antiaging özelliği ile makyaj bazı olarak da kullanabileceğiniz bu ürün, cildin erken yaşlanmasına karşı etkilidir. Paraben, parfüm ve katkı maddeleri içermeyen bu ürünler, cildin tüm gün güneşin zararlı etkilerinden korunmasını sağlar.

  Yağ içermeyen yapısı, cilt tarafından kolayca emilmesini sağlarken, cildin mat görünümü sağlıklı ve canlı bir görünümle desteklenir. Suya ve tere karşı dayanıklı olan bu ürün, E vitamini ve antioksidanlar bakımından oldukça zengindir. Leke oluşumunun önlenmesini sağlayan ürün, her gün düzenli olarak kullanıldığında güneş lekeleri ve alerjik durumlarda önleyici etki göstermektedir.


  Daylong Ultra SPF 30+ Jel Sprey


  Yetişkinlerin ve çocukların kullanımına uygun olan Daylong Ultra SPF 30+ Jel sprey kolay kullanılabilen özelliği ve jel formundaki yağsız etkisi sayesinde cilt tarafından doğal biçimde emilir. Cildinize kolayca sürülen ürün, tere ve suya dayanıklı bir yapıya sahiptir. 30 derecelik bir açıyla sürülmesi gereken krem, güneşe çıkmadan 20 dakika önce sürülmelidir. 6 tatlı kaşığı sürülmesi gereken ürün, tüm vücuda yeteri kadar yayılmalıdır. Spor aktivitelerinde de güvenle kullanılan bu ürün, matlaştırıcı etkisiyle kolay bir kullanıma sahiptir.  Daylong Extreme SPF 50+ Lotion

  Aloe vera ve lipozomal etki gösteren Daylong Extreme SPF 50+ lotion serisinin en ekonomik ürünlerinden biri olan bu krem, hassas ciltlere etkin bir cilt koruması sağlar. Güneşin zararlı etkileri ve kuruluk probleminin bilinen sorunlardan olması, ürün kullanımının önemini ifade ediyor. Ancak ciltteki leke görünümünün azalması ve yoğun terlemeye karşı dayanıklı olması fiziksel aktivitelerde de ürünün etkili olmasını sağlamaktadır. Cilde ferahlık ve serinleme etkisi veren krem, kızarıklıklar üzerinde de etkilidir. Yüz ve vücut için kullanım son derece uygundur.  Daylong Actinica

  Cilt rahatsızlığı olan (akne, rozasea) kişiler için güneş koruyucu bakım sağlayan ve en hassas durumlarda dahi güvenle kullanılabilen Daylong Actinica ciltte yaşlanma etkileri ve lekeler üzerinde olumlu etkiler göstermektedir. İhtiyaç duyulan sıklıkta kullanılan bu ürün, çok hassas  ciltlerde dahi güvenle kullanılabilir.  Daylong Kids SPF 50+  Plajda, parkta ya da dışarı çıkılan herhangi bir zamanda bebek, çocuk ve hassas cilde sahip olan kişilerde kullanılan Daylong Kids SPF 50+ etkisiyle 1 yaş ve üzeri çocukların güneşten korunmasını sağlıyor. Bebeklerin hassas cildine uygun olarak üretilen Daylong Kids, E vitamini içeriğinin onarıcı özelliğiyle etkin bir koruma sağlanmaktadır. Parfümsüz ve suya dayanıklı olan bu ürün sayesinde çocuğunuzun cildini güneşe karşı her an koruyabilirsiniz.  Daylong SPF 30+ Baby Krem

  Bebeklerin hassas ciltleri güneşe karşı son derece dayanıksızdır. Bu yüzden bebekler ve aşırı hassas cilde sahip olanların kullanımına uygun olan Daylong SPF 30 Baby kimyasal içermeyen formülü ile ihtiyaç duyulan korumayı sağlıyor. Gün içinde dışarı çıkıldığında da bebeklere uygulanması gereken  ürün, herhangi bir alerjik durum yoksa güvenle kullanılabilir.  Daylong After Sun Serisi


  Güneş koruyucu bakım gibi güneş sonrası bakım konusunda da önemli olan Daylong after sun serisi, yüz ve vücut için özel bir koruma sağlıyor. Güneş koruyucu etkisini nemlendirici özelliğiyle sürdüren Daylong after sun serisi ile güneş sonrası bakımınızı tamamlayabilirsiniz. Dekspantenol ve gliserin kullanılarak oluşturulan bakım jeli, yüz ve vücut için tercih edilmektedir. 200 ml’lik ambalajlarla satılan ürün, her gün kullanıma uygundur.  Daylong Serisi Ürünlerin Yan Etkisi Var Mı?  Daylong serisi alkol ve paraben içermeyen yapısına rağmen “kozmetik ürün” olma özelliği taşımaktadır. Cildin güneşin etkisiyle daha hızlı yaşlanması, güneş lekelerinin belirginleşmesi ve güneş yanıklarının oluşmasını önleyici özellikleri olan bu ürün, içeriğindeki maddelere alerjisi olanlara olumsuz etki yaratabilir.

  Daylong Güneş Kremi Kullananlar

  Daylong güneş kremi kullananlar ürünü günde iki üç kere sürerek plajda geçirdikleri vakitlerde yanık ve lekelenmeler yaşamadıklarını ifade etmiştir. 2 yıl süren laboratuvar deneylerinde güneşin neden olduğu lekelenmeler ve kırışıklıkların görünümün azalması sağlanmıştır. Tüm gün etkisi olan ürünü güneşli günlerde kullananlarda cilt yanıkları ya da parlamaların olmadığı ifade edilmiştir. Ürünün tüm gün etkili güneş kremi olarak İsviçreli bilim adamları tarafından icat edilmesi sürekli krem tazelemek istemeyenlerin memnuniyetini sağladı.  Yağlı Cilde Sahip Olanlar Daylong Ürünlerini Kullanabilir Mi?  Yağlı cilde sahip olanların parlama yaptığı gerekçesiyle eleştirel yaklaştığı marka, deneyen kadınların geri dönüşlerinde rahatsız edici bir parlaklık sorunuyla karşılaşmadıkları yönünde oldu. Uzun süre parlama etkisi yaratmayan ve kalıcı olan güneş koruyucu bakım ürünleri, çok hafif bir yapışkanlık hissi veriyor. Bu da makyaj bazı olarak kullanılabileceğini göstermiş oluyor.  Daylong Ürünleri Ne Sıklıkta Kullanılabilir?  Plajda vakit geçirenler için tüm gün etkili olan ve terlemeye dayanıklı olan ürünü 6 yemek kaşığı kadar tüm vücuda birkaç kez yenilenmek şartıyla uygulayabilirsiniz. Kış mevsiminide de cildinizi güneşin zararlı ışınlarından korunma sağlayan ürünler, antialerjik özellikleriyle dikkat çekiyor. Yağlı his bırakmayan ama hafif parlama yapan bu ürünleri, sorunlu cildi olanlar doğru ürünü seçerek kullanabilir.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.