sadsad x
asdasd

Cumlaude Lab

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
32 ürün

  Cumlaude Lab, bilimsel çalışmalar yapan bir cilt bakım markasıdır.  Cilt üzerinde meydana gelen sorunların giderilmesine yardımcı olan marka ürünleri insan cildini tanıyan ve davranışlarını çok iyi bilen ve ideal çözümler sunmaya hazır niteliktedir. Cumlaude Lab ürünleri bu özellikleri ile dünya genelinde sunulan satış noktalarında en çok tercih edilerek güvenle tavsiye edilmektedir.

  Cildin kusursuz ve sağlıklı olması için birden çok alanda çalışmalar geliştiren marka, bilimsel olarak istenilen sonuçlara kavuşturan ürünler tasarlamakta ve sürekli gelişmektedir. Böylelikle memnun edici özellikleri ile kendini göstermeyi başarır. Sağlıklı, pürüzsüz ve kusursuz cilt ulaşmaya önem veren kişilere özenli bakım sunar.

  Cumlaude Lab Bakım Ürünleri ve Özellikleri

  CumlaudeLab Sebumlaude DS ürünü ile seboreik dermatit sorunu yaşayan kişilerin cildinde meydana gelen kuruluk, kızarıklık, pullanma ve dökülmenin önüne geçer. Yatıştırıcı özelliğe sahiptir. Doğal nemlendirme sağlayarak yumuşak ve pürüzsüz dokunuş sağlar.

  Ciltte oluşan lekeleri azaltmaya veya tamamen yok etmeye yardım eden, aydınlık bir cilde kavuşturan CumlaudeLab Summum Radiance kısa sürede etkisini göstererek dış etmenlerden ve çeşitli faktörlerden kaynaklanan lekelerin giderilmesini sağlar. Özellikle hormonal rahatsızlıklarla, kullanılan bazı ilaçlarla oluşan leke sorunları için oldukça etkili bir üründür.

  Cumlaude Lab bakım ürünleri arasında yer alan Summum Eyes ise erken yaşlanma sonucu ortaya çıkan belirtilerin gecikmesinde yardımcıdır. Göz çevresine morluk, sarkma, kırışıklık gibi bakım gerektiren sorunların ortaya çıkmasına engel olur. Ayrıca esneklik vermeye ve nemlendirmeye yardım eder.

  Cildin alt katmanlarında meydana gelen nem sorunlarına karşı oldukça güçlü formüle sahip CumlaudeLab Hydralaude, bütün ciltlerin ihtiyaç duyduğu nem oranını cilt tipine göre ayarlayan bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda yumuşak ve canlı cilt yüzeyine kavuşmanıza destek olur.

  Bölgesel oluşan sorunların dışında cinsel sıkıntılara da çözüm getirmede oldukça başarılı olan marka CumlaudeLab Mucus ise gerginlik problemini gidermeye yardım eder.

  Saç bakımı ve kadınların genital bölgesi için temizleyici ve kuruluk sorunları için tasarlanmış ürünleri de geniş ürün yelpazesi içinde yer almaktadır. Ayrıca cildinizi güneşin zararlı ultraviyole ışınlarından korumak ve güneşin keyfini çıkarmak için güneş kremi ürünlerini tercih edebilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.