sadsad x
asdasd

Cosmo Jns

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
2 ürün

  Cosmo Jns Ürünleri Dermokozmetika’da!

  Janssen cosmetics’in bünyesinde bulunan Cosmo jns kalite ve ciltte bıraktığı etki ile geliştirdiği dermaroller kozmetik sektöründe öncü markalardan biri olmayı başarmıştır. Cosmo jns dermaroller üstün kalite ve titanyum başlığı ile cildinizde en etkili sonuçları almayı hedeflemektedir.

  Peki son zamanların en trend ürünleri arasında yer alan dermaroller nedir ve nasıl kullanılır? Hadi gelin birlikte bakalım… Dermaroller, üzerinde mikro iğnelerin olduğu dönen silindir başlıklı alete denir. Ürünün asıl amacı cilt üzerinde mikro kanallar açarak hücre yenilenmesini hızlandırır.  Dermarolleri cilt tipinizle uyumlu serum veya ampüller ile kullanabilirsiniz. Ürünlerin cilde emilimini hızlandırır ve cilt problemlerini etkili bir şekilde gidermeyi destekler.

  Cosmo Jns Dermaroller Nerelerde Kullanılır?

  • Akne izlerinin giderilmesi
  • Kırışıklıkların giderilmesinde
  • Cilt sarkmalarının giderilmesinde
  • Lekelerin giderilmesinde
  • Cilt gençleştirmede
  • Kullanılan ampul, serumların etkinliğini arttırmak için

  Dermaroller uygulamadan önce seçeceğiniz dermarollerin başlığının titanyum olmadı oldukça önemlidir. Titanyum başlık uygulamanın verimliliğini arttırır. Cilt üzerinden uygulanan ürünün cildin en alt tabakasına kadar inmesini sağlar.

  Dermaroller Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Dermaroller kullanımında temizlik en önemli aşamadır. İlk kullanımda herhangi bir dezenfekte işlemine ihtiyaç duyulmamaktadır. Ancak sonraki işlemlerde mutlaka temizleyerek başlığı steril hale getirmek gerekir. Aynı zamanda uygulama yaptıktan sonra cildi de mutlaka yüksek faktörlü güneş kremi ile korumak gerekir.

  Dermaroller Nasıl Temizlenir ve Bakımı Nasıl Yapılır?

  Uygulama bittikten sonra dermaroller alkol ve benzeri bir ürünle steril hale getirilmelidir. Daha sonra kutusuna kaldırılmalıdır. Temizliği su ile yapmak ürünün iğnelerinin körelmesine neden olabilir bu sebepten dolayı temizlik aşamasında su kullanılmamalı, dezenfekte edici ürünler tercih edilmelidir.

   Siz de tüm Cosmo Jns dermaroller ürünlerini Dermokozmetika'dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.