Yandex Metrica

Çocuk Güneş Losyonu

Yaz aylarında çocukların güneş ışınlarından korunmasını sağlamak amacıyla hazırlanmış güneş koruyucu ürünler hem bebeklerin hem de hassas cilde sahip yetişkinlerin kullanımına uygun olarak üretilmiştir. Tatilde veya dışarı çıkarken uzun saatler ultraviyole ışınlarına maruz kalmak birçok cilt rahatsızlıklarına neden olmaktadır. Bu nedenle güneşten korunmak adına bu ürünlerin kullanılması güvenle tavsiye edilmektedir.

7 ürün

  Çocuk Güneş Losyonu Vücuda Etkisi

  Güneş kremleri yanı sıra üretilen süt ve losyonlar kullanım bakımından annelerin daha rahat ve kolay şekilde çocukların cildine uygulaması adına dizayn edilmiştir. Güneş ışınlarına karşı büyük bir hassasiyet gösteren ciltler için mükemmel bir koruma kalkanı olan çocuk güneş losyonları, kremlerin sıvı halidir. Uzmanlar tarafından tavsiye edilen güneş ürünleri bebek ve çocukların ciltlerinde oluşabilecek leke ve kızarıklık gibi dış etmenlere bağlı sorunların oluşmaması için çözüm sağlamaktadır. İçeriğinde kullanılan ultraviyole filtreleri zararlı ışınları vücuda direkt olarak nüfuz etmesini önlemektedir. İleriki yaşlarda görülmesi muhtemel cilt rahatsızlıkları için önceden alınan tedbir amaçlı koruyucu losyonlar anne ve bebek için kusursuz bir çözüm olanağıdır. Cilt en ufak darbede hasar görebilen bir yapıya sahip olması hassas cilde sahip yetişkinler içinde aynı düzeyde sıkıntı yaratmaktadır. Suya dayanıklı ve uzun süre kalıcılığını koruyan çocuk güneş losyonu etkinliğini her an göstermektedir. Kış aylarında da koruma sağlayan ürünler hem yetişkinlerin hem de çocukların kullanması gereken ürünler arasında yerini almaktadır.

  Çocuk Güneş Losyonu Ürünleri

  Solante Kids Çocuk Losyonu, otuz faktör ile çocukların hassas cildine gerekli korumayı sağlayan losyon formuna sahip güneş koruyucudur. Bebeklerinde kullanımına uygun olan losyon Yenidoğan bebeklerin cildinde de yüksek düzeyde koruma oluşturur. Cildin gelişmemiş bariyerlerini güçlendirir ve vücudun kendini koruma kapasitesini arttırır. İçeriğinde kullanılan bileşenler özel olarak hazırlanmış ve yağsızdır. Cilt yüzeyinde yapışkan bir his bırakmadan sürülme işlemini kolaylaştırır. Güneşin vermiş olduğu hasarları giderek yok eder ve yeni hasarların oluşmasına engel olur. Göz çevresine kullanıma uygun değildir. Parabensiz, renksiz ve parfümsüzdür. Uzun süre nemlendirme sağlayarak cilt bakımına destek olur. Güneşe çıkmadan yarım saat önce sürülmesi uygun görülmektedir.

  Ambre Solaire Süt Çocuk Spray, ultraviyole A ve B ışınlarına karşı etkin bir koruma sağlar. Formülü uzmanlar tarafından patent almış ve üstün bir koruma kalkanı oluşturmaktadır. Çocuklar için özel olarak tasarlanmıştır. E vitamini ile desteklenmiş formülü uzun süre nemlendirme sağlar. 50 faktör olan koruma kapasitesi yüksek düzeyde koruma sağladığını göstermektedir. Yağsızdır.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.