sadsad x
asdasd

Clear

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
17 ürün

  Clear Ürünleri Dermokozmetika’da!

   1981 yılında kurulan Clear, Unilever şirketinin ürettiği kepek önleyici şampuan markası arasında yer alır. Özellikle kepekli saç tipleri için özel olarak geliştirdiği şampuan çeşitlerini özenle hazırlayarak tüketicilerle buluşturmaktadır. Kepekli saçların ihtiyacını karşılamak için geliştirdiği özel formülerlerle çözümler sunmaktadır. Siz de tüm ürün çeşitlerini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

   Clear Ürünleri

  Kadın veya erkek herkes saçlarının sağlıklı ve bakımlı görünmesini ister. Bu sebeple de çeşitli ürünlerle saç bakım rutini oluştururlar. Burada dikkat edilmesi gereken nokta ise kişinin saç tipidir. Çünkü herkesin saç tipi birbirinden farklıdır. Özellikle kepek, çevresel faktörler veya genetik etkenlerden dolayı sıkça karşılaşılan bir saç problemidir.

   Kepek, dış görünüşümüzün en iyi aksesuarı olan saçlarımızı etkilerken bireyin kendine olan özgüvenin de azalmasına sebep olur. Bunun yanı sıra saçların sağlıklı ve bakımlı görünmesini de önler. Bu sebeple kepekli saçların özel bir bakıma ihtiyacı vardır. Clear markası da gelişen teknolojilerle hazırlanan kepek karşıtı ürünleri deneyenlerin beğenisini kazanmayı başarmıştır. Genel olarak şampuanların özelliklerine bakacak olursak;

  • Saç ve saç derisini nazikçe temizler.
  • Saçlardaki kepek görünümünün en aza indirgenmesine yardımcı olur.
  • Saçları nemlendirir ve besler.
  • Saçlara canlılık kazandırır.
  • Parlak görünmesine yardımcı olur.

   Siz de tüm Clear ürün çeşitlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

   

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.