sadsad x
asdasd

Ciltteki Lekeler...

26 Mayıs 2014
Ciltteki Lekeler...

Cildinizi temizlemeniz yeterli değildir. Bu işlem için doğru cilt temizleyiciyi kullanmanız gerekir. Glikolik ya da salisilik asit içeren cilt temizleyicilerini tercih edin. Böylece ölü hücreleriniz daha hızlı cilt tarafından atılabilecektir. Cildin dış tabakası zamanla yenilendikçe ciltteki kahverengi lekeler de daha belirsiz hale gelir.
Ciltteki kahverengi lekeleri ortadan kaldırmak için haftada bir kez peling uygulayın. Cildinize peeling uygulamak cildinizin kendisini çok daha hızlı yenilemesini sağlar ve yeni hücre oluşumunu tetikler.
Cilt beyazlatıcı krem kullanın. Bu kremleri düzenli kullanmanız ciltteki kahverengi lekelerin daha hızlı ortadan kalkması için önemlidir. 
Cilt beyazlatıcı krem kullananların en büyük yanlışı kremi cildin her yerine uygulamalarıdır. Bu tip kremleri sadece Ciltteki kahverengi lekelerin üzerine sürün.
Yaşa ve güneşe bağlı ciltteki kahverengi lekelerin önüne geçin. Ciltteki kahverengi lekelerin bir numaralı suçlusu güneştir. Her zaman güneş koruyucu uygulamak ve uzun süre güneş altında kalmamak ciltteki kahverengi lekelerin oluşmasını önlemek için en iyi yöntemlerdir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.