sadsad x
asdasd

Cilt Sağlığı İçin Avene Bakım Ürünleri

23 Şubat 2017
Cilt Sağlığı İçin Avene Bakım Ürünleri

Cilt Sağlığı İçin Avene Bakım Ürünleri

Birinci dünya savaşından sonra resmi olarak kabul edilen cilt bakım markası, Fransa’nın Avene kentinde tesadüf eseri bulunmuştur. Geliştirilmiş her ürün içerisinde yer alan termal su cilt sorunlarının kalıcı olarak onarılmasında kullananların en büyük yardımcısı olmaktadır.  Göz çevresi, kırışıklıklar, kuruluk gibi birçok konuda olumlu olarak etki göstermektedir. Bitkisel özler ve bileşenlerle zenginleştirilen ürünler aynı zamanda konforu en üst düzeyde tutarak cildin yatışmasını sağlamaktadır.

Cilt bakımı yaparken dikkat edilecek unsurlardan bir tanesi kullanılan ürünlerin cilde yarattığı olumsuz etkilerdir. Hassas ciltler alerjik reaksiyonlara oldukça elverişli bir yapıya sahiptir. Bu nedenle Hipoalerjik özelliği bulunan ürünler tercih etmek cilt sağlığı için büyük önem taşımaktadır.

Avene Antirougeurs Serisi

Cildin sağılığına kavuşması adına kullanılan bakım ürünleri içerisinde termal su kaynaklı Avene Antirougeurs serisi, cildin ihtiyacına göre hazırlanmış bir dermokozmetik marka serisidir. Sorunların giderilmesi için geliştirilmiş ürünler normal, karma, yağlı tüm ciltlerin kullanımına uygundur. Patentli formüllere sahip olan marka serisi, yüz bölgesinde oluşan kızarıklık, kırışıklık ve güneş kaynaklı lekelerin giderilmesine yardımcı olur.

Bebek, çocuk, yetişkin her cinsiyet ve her yaş grubunun rahatlıkla kullanabileceği ürünler cilt kuruluğunu yok ederek yoğun bir şekilde nemlendirme sağlar. Bölgesel kızarıklıkları yatıştırıcı etkisi cildin görünümünü büyük oranda düzenlemeye yardımcı olur.  Güneş koruması içeren ürünler hava, kir, toz gibi dış etmenler ve zararlı ultraviyole ışınlarına karşı gün boyu koruma gerçekleştirir.

Cilt sağlığını korumak ve daha alımlı bir görüntüye kavuşmak isteyenler kişiler için dermokozmetika olarak Antirougeurs serisini liste haline getirdik. Nem ve kızarıklık sorunu yaşayan kişiler için etkili bakım ürünleriyle günlük bakımınızı ihtiyacınıza göre bir rutin bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.