sadsad x
asdasd

Chap Ice

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
2 ürün

  Chap Ice Ürünleri Dermokozmetika’da!

  Canlı, yumuşak ve pürüzsüz görünümlü dudaklar dış görünüm açısından oldukça önemlidir. Özellikle cilt bakımının en önemli adımları arasında dudak bakımı yer almaktadır. Dudaklar, vücudun en hassas noktalarından biridir, dış etkenlerden çabucak etkilenir. Soğuk ve kuru havalarda dış etkenlerden çabuk etkilenen dudaklar nemini ve pürüzünü kaybeder. Bu sebeple dudak bakımının düzenli olarak yapılması gerekir.

  Kış aylarında etkilenen dudaklar kuru ve çatlamaya başlar. Bu durumu önlemek için dudaklarınızı çevresel etkenlere karşı korumak ve nemlendirmek gerekir. Bu adımda her an yanınızda taşıyabileceğiniz pratik stick dudak kremlerinden faydalanabilirsiniz. Chap Ice dudak nemlendiricilerini tercih edebilirsiniz.

  Dudak bakımı için özel olarak geliştirilmiş nemlendiricileri uygulayarak dudak bakımınızı tamamlayabilirsiniz. Özellikle dudaklarınıza ruj sürmeden önce nemlendirip, rujun dudakta pürüzsüz görünmesini sağlayabilirsiniz.

  Siz de dudak kremi çeşitlerini sitemiz üzerinden detaylıca inceleyebilir, kapıda ödeme, hediyeni sen seç ve hızlı kargo seçenekleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.